• 2016

    Resultaten najaarswedstrijden

    19/11 – Nogent sur Seine (Fr) Open FT met/avec CAC-CACIT
    Leyton des Brumes des Bois van Lequime: 3 ZG

  • 2013

    Resultaten najaarswedstrijden

    21/09 – Ploegsteert Amateur CAC Alle Continentalen (JAC Orion)
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 3G

    24/08 – Bierwart Amateur CAC Alle Continentalen (BVDS)
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 4G

  • 2012

    Resultaten najaarswedstrijden

    02/12 – La Verdiere (Fr) CAC alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 2U RCACT

    1/12 – Beauvilliers (Fr) Open natuurlijk wild (houtsnip, fazant, patrijs) CACT
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 4ZG Trialer

    28/10 – Herm (Fr) Open CAC-CACIT alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 1U CACT Werkkampioen

    25/10 – Herm (Fr) Open CAC-CACIT alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 3U

    21/10 – Escource (Fr) Open CAC-CACIT alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 3U

    18/10 – Methamis (Fr) CAC alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 2ZG

    10/10 – La Vacquerie (Fr) Open CAC-CACIT alle Continentalen
    Ginko des Brumes des Bois van Gret: 4U

    Oktober – Steenbergen (Nl) Najaar Jeugdveldwedstrijd
    Haiko vom Forsthaus Gehegemühle van Fiedler: 4G

    18/08 – Perwez (Amateur)
    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruycker-Van Gansbeke: G

    12/08 – Gerpinnes (Amateur)
    Benthe of Elquinta’s forrest van Bloemen: 2U
    Ei’Kaelig des Plaines de Montansou van Lequime: 4ZG
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 5ZG

  • 2011

    Wisselbeker
    De wisselbeker jacht 2011 gaat naar Benthe off Elquintas Forrest van Bloemen.

    Resultaten najaarswedstrijden

    28/08 – Gerpinnes
    Benthe off Elquintas Forrest van Bloemen: 1U
    Ei’Kaelig des Plaines de Montansou van Lequime: 2ZG

  • 2010

    Wisselbeker
    De wisselbeker jacht 2010 gaat naar Djinn des Brumes des Bois van Lequime.

    Resultaten najaarswedstrijden

    29/11 – Deols (FR)
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 2ZG

    21/11 – Villers
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 3ZG

  • 2009

    Wisselbeker
    De wisselbeker jacht 2009 gaat naar Fugo van Laurani’s Hof van Proost.

    Resultaten najaarswedstrijden

    02/12 – ST Cyr du Gault (FR) Open
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U

    11/11 – Monteils (FR) Open
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CACT

    08/11 – Le Porge “Coupe de France” (FR) Open
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U RCACT

    07/11 – Kruishoutem Amateur
    Autumns Bells off Elquintas Forrest van Damen: G

    07/11 – Le Porge “Coupe de France” (FR)
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 4U
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CACT

    05/11 – Le Porge (FR) Open
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CACT

    03/11 – Bourrideys (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CACT + Najaar Jacht Kampioen

    01/11 – Herm (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    18/10 – Cully (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 3ZG

    17/10 – Chipilly (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    16/10 – Chinon (FR) Open
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 3U

    10/10 – Itancourt (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CACT + RCACIT

    09/10 – Therdonne (FR) Open
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 3U
    Scuba’s IW Harper van Molozay: ZG

    08/10 – Andechy (FR)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: U

    07/10 – Andechy (FR) Open
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: ZG
    Scuba’s IW Harper van Molozay: ZG

    06/10 – Pontfaverger (FR) Open
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCACT
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 4U

    02/10 – Beaumont-le-Roger (FR) Open
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCACT

    29/09 – Cormeilles en Vexin (FR) Open
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCACT

    27/09 – Enköping (Zweden) Koppel
    Hermine des Brumes des Bois van Dewindt: 2ZG

    19/09 – Ploegsteert Amateur
    Flanders Joy Greydove van De Bruycker-Van Gansbeke: EV

    23/08 – Chassart Amateur
    Flanders Joy Greydove van De Bruycker-Van Gansbeke: 2ZG

    22/08 – Crisnee Amateur
    Fugo van Laurani’s Hof van Proost: 2U
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 4ZG
    Autumns Bells off Elquintas Forrest van Damen: 5ZG

    26/07 – Parma (Italië)
    Hargus des Brumes des Bois van Spada: 2ZG

    Resultaten voorjaarswedstrijden

    26/04 – Chassart (Duitse Staande) Open
    Fugo van Laurani’s Hof van Proost: CQN

    19/04 – Chassart (Epagneul Breton) Open
    Fugo van Laurani’s Hof van Proost: CQN

    28/03 – Reppel (Kleine Munsterlandervereniging)
    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 2G
    Fugo van Laurani’s Hof van Proost: 1G

  • 2008

    Wisselbeker
    De wisselbeker jacht 2008 gaat naar Cummel van Fiedler.

    Resultaten najaarswedstrijden

    08/11 – Boulay-Presly (Fr) Special Weimar met CACIT
    Arko von der Vilsaue van Ray: 2U

    08/10 – Andechy (Fr) Open met CAC-CACIT
    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 3U

    06/10 – Pontfaverger (Fr) Open met CAC-CACIT
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 3ZG

    04/10 – Fère de Champenoise (Fr) IC 7 rassen met CAC-CACIT
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U-Trialer

    24/09 – Polminhac (Fr) Open met CACIT
    Arko von der Vilsaue van Ray: 4ZG

    23/09 – Polminhac (Fr) Open met CAC
    Arko von der Vilsaue van Ray: 1U

    20/09 – Vezon Amateur
    Cummel van Fiedler: 1G

    17/09 – St. Front (Fr) Open met CAC
    Arko von der Vilsaue van Ray: ZG

    Resultaten voorjaarswedstrijden

    12/04 – Ploegsteert CACT Amateurs – JAC Orion
    Cummel van Fiedler: 4G

  • 2007

    Wisselbeker
    De wisselbeker jacht 2007 gaat naar Mistic van De Meyer.

    Resultaten najaarswedstrijden

    06/12 – Grombergean (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U-RCACT

    22/11 – Boulay-Presly (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U

    18/10 – Vogelwaarde (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 3G

    06/10 – Caen (Fr.)
    Dasko des Brumes des Bois van Bataille: 2U-RCACT

    06/10 – Hoofdplaat (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1ZG

    06/10 – Cully (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: ZG

    05/10 – Terdonne (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U-RCACT

    03/10 – Andechy (Fr.)
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 3U

    29/09 – Mairy sur Marne (Fr.)
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 3ZG

    29/09 – Ploegsteert
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1ZG
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 2G

    28/09 – Beaumont-le- Roger (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 4ZG

    25/09 – Labbeville (Fr.)
    Scuba’s IW Harper van Molozay: 3U

    22/09 – Vezon
    Mistic van De Meyer: 1ZG

    21/09 – Dirksland (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: EV

    15/09 – Couturelle (Fr)
    Dasko des Brumes des Bois van Bataille: 1U CAC CACIT

    19/08 – Chassart
    Mistic van De Meyer: 2ZG
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 3ZG

    18/08 – Les-Bon-Villers
    Mistic van De Meyer: CQN

    Resultaten voorjaarswedstrijden

    30/04 – Steenbergen (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1ZG
    Mistic van De Meyer: EV

    29/04 – Vezon
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 2ZG
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1ZG

    31/03 – Neede (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1G

    25/03 – Caulière (Fr)
    Dasko des Brumes des Bois van Bataille: 3ZG

    18/03 – Mairy sur Marne (Fr)
    Dasko des Brumes des Bois van Bataille: 3ZG

    17/03 – Reppel
    Mistic van De Meyer: EV

    06/03 – Tilburg (NL)
    Comatsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1U

  • 2006

    Resultaten najaarswedstrijden

    19/08 – Chassart met CAC
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U
    Dasko des Brumes des Bois van Bataille: 2ZG
    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: CQN

    Resultaten voorjaarswedstrijden

    15/04 – Ploegsteert (B) met CAC
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 1G
    Cummel van Fiedler-Uytterhaegen: 2G

    14/04 – Guilmecourt (Fr) met CACT
    Berod des Brumes des Bois van Molozay: 1U

    02/04 – Connantre (Fr) met CACT
    Berod des Brumes des Bois van Molozay: 1ZG

  • 2005

    Resultaten najaarswedstrijden

    24/09 – Bierwart (B) met CAC
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 2ZG
    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 3ZG
    Zohra van Laurani’s Hof van Huybrechts: CQN

    11/09 – Gerpinne (B) met CAC
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 5G

    Resultaten voorjaarswedstrijden

    30/04 – Steenbergen (NL) met CAC CACIT
    Cummel van Fiedler: EV

    04/04 – Caulières (Fr) met CAC CACIT
    Berod des Brumes des Bois van Molozay: 3ZG

    27/03 – Châteaudun (Fr) met CAC CACIT
    Berod des Brumes des Bois van Molozay: 2ZG

    13/03 – Ertvelde-Evergem met CAC
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 1ZG