• 2016 (Juge/Keurmeester: J.P. Achtergael (BE))

    zie WEIMAR INFO
  • 2015 (Juge/Keurmeester: J. De Cuyper (BE))

    SHORTHAIR

    Minor Puppy Male

    Grey Classic’s One Arm Bandit at Cammellis van/de Lenaerts E: 1VB/TP
    Grey Classic’s On The Rockx van/de Van Hecke F: 2VB/TP
    Grey Classic’s One-Eyed Trouser Snake van/de Lenaerts E: 3VB/TP
    Flanders Joy One Million Dollar Baby van/de Devos S : 4VB/TP
    Greyzone Othello van/de Marteaux G: VB/TP
    Flanders Joy One Way Ticket van/de Boeckx J: VB/TP

    Minor Puppy Female

    Flanders Joy One More Time van/de Van Tendeloo L: 1VB/TP
    Grey Classic’s One Night Stand van/de Lenaerts E: Afwezig/absent

    Puppy Male

    Ubertas Cum Caerulei Oculi van/de Van Houdt M: 1VB/TP
    O’scar Jack des Brumes des bois van/de Wouters G: 2VB/TP

    Junior Male

    Jefferson Von Silberweiss Jager van/de Stevens-Ingestad G: 1U/EX
    James Brown Von Silberweiss Jager van/de Van Steenbergen D: 2U/EX

    Junior Female

    Grey Classic’s No retreat No Surender van/de Van De Vijver E: 1U/EX
    Grey Classic’s Nasty When Loaded van/de Lenaerts E: afwezig/absent

    Intermediate Males

    Grey Classic’s Nobodies Bizness van/de Lenarts-Peetermans: 1U/EX CAC res
    Grey Classic’s Nothin’but Trouble van/de Lenaerts D: 2U/EX
    Neo Arthus des Brumes des bois van/de Trigeaux F: 3ZG/TB
    Weimcorner Needs No Introduction van/de Otte D: 4ZG/TB
    Balthazar van/de Van Overwalle C D: 5ZG/TB

    Intermediate Female

    My Lucky Flanders Joy Sirius Nova van/de Van Overwalle C: 1U/EX

    Open Male

    Grey Classic’s Make Mine A Double van/de Lenaers E: 1U/EX
    Gabor Galle of Kyrandors Home van/de Van Dommelen K: G/B
    Skyttens Gaut Af Granit van/de Stevens-Ingestad G: Afwezig-absent

    Open Female

    Grey Classic’s Lady Utopia van/de Vandenberghe W: 1U/EX CAC
    Bentley Flanders Joy Silvespoir van/de De Bruycker-Van Gansbeke K: 2U/EX
    Lolita Du Monde Perdu van/de Otte S: 3U/EX
    Gyalta Gioya Of Kyrandors Home van/de Van Roessel-Van Den Braak A: G/B

    Working Male

    Flanders Joy Kien Hunter van/de De Bruycker-Van Gansbeke K: 1U/EX

    Champion Male

    Doc N’Camelot’s Heaven Can Wait van/de Lenaerts E: 1U/EX CAC BOB BIS

    Champion Female

    Grey Classic’s No Money No Sex van/de Lenaerts E: 1U/EX CAC res

    LONGHAIR

    Puppy Male

    A Sky Of Sable’s Grey Passion van/de Sabel A: 1VB/TP

    Puppy Female

    A Moon Of Sable’s Grey Passion van/de Sabel A: 1VB/TP

    Open Male

    Zarrelle Most Wanted van/de Vandeperre D: 1U/EX CAC res

    Open Female

    Zarrelle Maxima van/de Houvenaghel G: 1U/EX CAC res
    Zarrelle Maloe van/de Vijverman-Baert K: 1U/EX

    Working Male

    Of Cira’s Dream Dexter van/de Sabel A: 1U/EX

    Working Female

    Fay Vom Hegewald van/de Sabel A: 1U/EX CAC

    Champion Male

    Kinau Van De Putterslamp van/de Wouters E: 1U/EX CAC BOB
    Of Cira’s Dream Barry van/de Sabel A: 1U/EX

  • 2014 (Keurmeester: M. Reuper (D))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Neil d’Ambre et d’Argent van Engelrelst: 1VB
    Neo Arthus des Brumes des Bois van Trigaux: 2VB
    Onyx des Brumes des Bois van Martin: 3VB
    Abel van De Maaskanthoeve van Cuppens : 4B
    Balthazar van van Overwalle-Bogaert: B
    Weimcorner Needs No Introduction van Otté-Ledeene: B
    Weimcorner Nothing Else Matters van De Bruyn: B

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Nobodies Bizness van Peetermans-Lenaerts: 1VB
    Grey Classic’s Nothin’But Trouble van Lenaerts: 2B
    Animado Perro Brisco van Post-Bijvank: 3B

    Tussenklas Reuen

    I Am Von Silberweiss Jager van Finch: 1ZG
    Greyzone Milo van Byloos: G

    Open Klas Reuen

    Haiko vom Forsthaus Gehegemühle van Fiedler: 1ZG
    Greyzone Mayson Grey van Herbiest: 2ZG
    Good Will Hunting Von Silberweis Jäger van Jacobs-Scheers: G

    Werkklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-Beste Reu

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U RCAC

    Veteranenklas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Thys: G

    Babyklas Teven

    Nina d’Ambre et d’Argent van Engelrelst: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Greyzone Must Fly Me To The Moon van Vanmol: 1ZG
    Mac Sydney des Brumes des bois van Lequime: G

    Tussenklas Teven

    Gyalta Gioya Of Kyrandors Home van van Roessel-van den Braak: 1U RCAC
    Grey Classic’s Lady Utopia van Vandenberghe: 2U
    Bentley Flanders Joy Silvespoir van De Bruyckere-van Gansbeke: 3ZG

    Open Klas Teven

    Liebchen van Verwee: 1U CAC-BOB-BIS
    Flower des Diamants Gris d’Elisa van Engelrelst : 2U
    Animado Perro Aranka van Straub-Buck: 3ZG
    Fantas Magorical van Straub-Buck: G

    Werkklas Teven

    Leica des Brumes des Bois van Lequime : Voldoende

    Kampioensklas Teven

    Ch. Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1ZG

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kaj van Rooseboom: 1U

    Tussenklas Reuen

    Major Flanders Coast van Titeca: 1ZG
    Zarrelle Most Wanted van Vandeperre-De Ceuster: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Zarrelle Midas van Vanoirbeek: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC-BOB-RBIS

    Jeugdklas Teven

    Zarrelle Maxima van Houvenaeghel-Louwagie: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Zarrelle Maloe van Vijverman-Baert: G

    Open Klas Teven

    Lenthe van’t Weimeland van Vandeputte: G

    Kampioensklas Teven

    Ch. Of Cira’s Dream Bayka van Roks: Voldoende

    Veteranenklas Teven

    Britt Vom Weimar’s Traum van Roks: 1U Beste Teef

  • 2013 (Keurmeester: R. Blomme (B))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Mayson Grey van Herbiest: 1VB
    Greyzone Milo van Byloos: 2VB

    Jeugdklas Reuen

    Lunar van Verwee: 1ZG
    Grey Classic’s Love Shack van Engelborghs: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Good Will Hunting Von Silberweiss Jager van Jacobs-Scheers: 1U RCAC
    Flanders Joy Keywest van Philippo-Van Knekingen: 2ZG
    Flanders Joy Kingston van De Lille-Aouf: 3ZG

    Werkklas Reuen

    Ch. Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U CAC-Beste KH reu

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Lenaerts: Afwezig

    Veteranenklas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theus: 1U

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Message A Bottle van Lenaerts: 1VB
    Greyzone Make Me Special van Van Leuffelen: 2VB
    Flanders Joy Magic Touch of Mila van Van Bruwaere-Impens: 3B

    Puppyklas Teven

    Bentley Flanders Joy Silvespoir van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1VB
    Grey Classic’s Athena van Vandenberghe: 2VB
    Grey Classic’s Lillady van Gijbels-Dedobbeleer: 3B
    Grey Classic’s Luna van Torfs: 4B

    Jeugdklas Teven

    Liebchen van Verwee: 1U
    Grey Classic’s Love Me Do van Lenaerts: 2U
    Shade of Grey Lovin’Grey Classic’s van Lenaerts: 3U
    Shade of Grey Lana Del Rey van Luppens: 4ZG
    Grey Classic’s Littlelove van Laeremans: ZG
    Shade of Grey Luxury van Luppens: ZG

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Lucky Charm van Lenaerts: 1U RCAC
    Animado Perro Aranka van Straub-Buck: 2U
    Lolita Du Monde Perdu van Otte: 3U

    Open Klas Teven

    Fantas Magorical van Straub-Buck: 1U
    Flanders Joy Kara van Hogge: 2U
    Greyzone Jackie Lee van Rossenbacker: 3U
    Grey Classic’s Hunk Of Love van Lenaerts: 4ZG
    Izzie van Frederickx: ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: 1U CAC-BOB-BIS-Beste KH teef
    Ch. Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 2U

    Veteranenklas Teven

    Candy van Hogge: 1U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Zarrelle Most Wanted van Vandeperre-De Ceuster: 1VB

    Open klas Reuen

    Kinau Van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC-BOB-Beste LH reu

    Babyklas Teven

    Zarrelle Maloe van Vijverman-Baert: 1VB
    Zarrelle Maxima Pippa van Houvenaeghel-Louwagie: 2VB

    Jeugdklas Teven

    Lenthe Van’t Weimeland van Jenné: 1U-Beste LH teef

    Open Klas Teven

    Kleo Van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG
    Kalimera Van de Putterslamp van Cuyvers: 2ZG

  • 2012 (Keurmeester: G. Halff-van Boven (NL))

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Animado Perro Ansona van Verbers: VB

    Jeugdklas Reuen

    Flanders Joy Kingston van De Lille-Aouf: 1U
    Czech Casanova Ze Slezskych Lesu van Ottens: 2ZG
    Good Will Hunting Von Silberweiss Jager van Jacobs-Scheers: 3ZG

    Open Klas Reuen

    Grey Classic’s Go On And On van Marteaux: 1ZG
    Flanders Joy Gunnar Grey van Jacobs-Scheers: Afw

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Digo van de Runnenburgh van Woldinga-Runhart: 1U CAC-BOB-BIS

    Babyklas Teven

    Lolita Du Monde Perdu van Otte: 1VB

    Puppyklas Teven

    Animado Perro Aranka van Straub-Buck: 1VB
    Lila Des Brumes Des Bois van Schreurs: 2VB

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Kody van Cuypers: 1U RCAC
    Flanders Joy Kara van Hogge: G

    Open Klas Teven

    Fantas Magorical van Straub-Buck: 1U CAC
    Weimpoint High Five van Kerfs: 2ZG
    Izzie van Frederickx: 3ZG
    Halika van Manfroid: 4ZG
    Greyzone Jackie Lee van Rossenbacker: G
    Flower De Diamants Gris D’Elida van Engelrelst: G
    Illy van Léonard: Geen kwalificatie

    Veteranenklas Teven

    Candy van Hogge: G

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Cygiel Mysia Zaglada van Loots: U

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1U
    Miss Abby van de Happy Weimars van Roels: 2ZG

    Open Klas Teven

    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots-van Leuffelen: 1U CAC-BOB-ResBIS
    Ambra Ze Susicke Doliny van Loots: 2ZG
    Jacintha van Sonck-Collet: 3ZG

  • 2011 (Keurmeester: Letroye)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1VB
    Forego Shefis van Molozay: VB
    Good Will Hunting von Silberweis Jäger van Jacobs: B
    Gamepoint Full Metal Jacket van Baeten-De Bruyckere-Van Gansbeke: B

    Puppyklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1VB
    G’Clovis du Pavillon de la Faisanderie van Lannoo: 2B

    Jeugdklas Reuen

    Haiko von Forsthaus Gehegemühle van Fiedler: 1ZG
    Fraiser of the Noble Falcon van Zeldenoost: 2ZG

    Tussenklas Reuen

    Fidji van Druenes: 1U CAC-BOB-BIS
    Eros of the Noble Falcon van Van Baaren: G

    Open Klas Reuen

    Flanders Joy Gunnargrey van Jacobs: 1U
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U
    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 3U
    Pax van de Tuindershof van Van Herle: 4U
    Grey Classic’s Goonandon van Marteau: ZG

    Werkklas Reuen

    Ch. Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Babyklas Teven

    Flanders Joy Kara van Hogge: 1VB

    Puppyklas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Jess Loup Gris de la Cour van Verspreet: 1ZG
    Firewind von Silberweis Jäger van Macaigne: 2ZG
    Flower des Diamants Gris d’Eliza van Engelrelst: 3ZG

    Tussenklas Teven

    Greyzone Jackielee van Rossenbacker: 1ZG
    Izzie van Frederickx: 2ZG

    Open Klas Teven

    Fantas Magorical van Straub-Bück: 1U CAC
    Edelwein du Montcel de Beuavoir van Molozay: 2U
    Ei’Kaelig des Plaines de Montansou van Lequime: 3ZG
    Graceful Greys Juta van Winters: 4ZG
    Eva des Plaines de van Otte: ZG

    Werkklas Teven

    Ch. Grey Dove at Flanders Joy van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U RCAC
    Loeka van Kniest: 2U

    Veteranenklas Teven

    Candy van Hogge: 1U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1VB
    Kazou van de Putterslamp van Reul: 2VB
    Kerberos van de Putterslamp van Ketele-Manschot: 3VB

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1U CAC-BOB-ResBIS

    Veteranenklas Reuen

    Ch. Boris van Rutjes: 1U

    Jeugdklas Teven

    Jade Joyaux de Milady van De Ketelaere: 1U

    Tussenklas Teven

    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots-Van Leuffelen: 1U

    Open Klas Teven

    Ambra Z Susicke Doliny van Loots: 1U RCAC
    Honey Joyaux de Milady van De Ketelaere: 2ZG
    Iayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: Afw

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx: 1U CAC

  • 2010

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Shade of Grey JamesBond van Luppens: 1VB
    Amis de la Chasse J.Jill van van Kerckhoven-Hendrikx: 2VB
    Fidji van Druesnes: 3B
    Amis de la Chasse J.Igor van Vandendriessche: Afw

    Jeugdklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1ZG

    Tussen Klas Reuen

    Iswood of Weimar Cottage van Degol-Bergmans: 1ZG
    Homere du Val de Lienne van Martinot: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Flanders Joy Gunnargrey van Jacobs: 1U CAC, Beste Reu
    Flanders Joy Harris van Wolput: 2U
    Flanders Joy Horta van Creemers: 3U
    Chester van de Runnenburgh van Van Deutekom: 4U
    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: U
    Grey Classic’s Go On And On van Marteaux: U
    Greyonde Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: ZG
    Dizmo of Kyrandor’s Home van Vallinga: ZG

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Werkklas Reuen

    Ch. Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Blackjack Alta Sambria van Deleuze: 1U

    Babyklas Teven

    Juta Graceful Greys van Winters: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Infinity van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U
    El Kaelig Des Plaines de Montansou van Lequime: 2ZG
    Greyzone Imayka van Vermeulen/Mignolet: 3ZG

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Van Leuffelen: 1U
    Grey SilkyDe La Cour D’Argent van Clainquart: 2U
    Halika van Manfroid: 3U
    Havana De L’Eminence Grise van Ortegate: 4U
    Candy van Hogge: U
    Flanders Joy Havane van Creemers: U
    Weimpoint High Five van Kerfs: U
    Caylie van De Vrieze: Matig

    Gebruikshondenklas Teven

    Ch. Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-BOB-BIS
    Ch. Greydove at Flanders Joy van De Bruyckere-Van Gansbeke: 2U RCAC

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ioulos van’t Weimeland van Van Deutekom/Van Herreweghe: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Chambord Des beiges Du Lavoir Martin van Macaigne: 1U CAC-BOB-RBIS

    Babyklas Teven

    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots-Van Leuffelen: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U Beste teef

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC

  • 2009

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Flanders Joy Izzy van Verdonckt-Vermeulen: 1VB
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2VB
    Igor van Segers P.: 3B

    Jeugdklas Reuen

    Flanders Joy Harris van Wolput: 1U
    Porthos van de Tuindershof van Sente E.: 2U
    Flanders Joy Horta van Creemers: 3U
    Flanders Joy Hakon van Verstraeten-Saerens: 4ZG
    Grey Classic’s Haveadream van Van Buggenhout: ZG
    Daldel Monte Alban Von Silberweiss Jager van Bailly: ZG

    Tussen Klas Reuen

    Grey Classic’s Got The Look van Bosschaerts: 1U RCAC
    Harald Des Brumes Des Bois van Lequime: 2U
    Grey Classic’s Goodvibe van Peeters: 3U
    Horus van Van den Buys: 4ZG

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: 1U
    Seven van de Nijman van Verhoeven-Sente: 2U
    Grey Classic’s Gottabeme van Thiry: 3U
    Grey Classic’s Go On And On van Marteaux: 4U
    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: ZG

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s Foxmuler van Lenaerts & Van Ransbeek: 1U CAC-BOB-BIS
    Ch. Cummel van Fiedler: 2U

    Veteranenklas Reuen

    Vulquain van Engerelst: 1U
    Yorba van Jacobs-Theys: 2U

    Babyklas Teven

    Kantrace Devil Wears Prada van Lenaerts: 1VB
    Edelweim Du Montcel De Beauvoir van Molozay: 2VB
    Inke van Vercauteren: 3VB
    Indy van Cornière: 4VB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hollywood van Lenaerts: 1U
    Grey Classic’s Hunk of Love van Velghe-Vandevelde & Lenaerts: 2U
    Grey Classic’s Hotshot van de Mesmaeker: 3U
    Grey Classic’s Hermajesty van Van Landeghem: 4U
    Flanders Joy Havane van Creemers: ZG

    Tussenklas Teven

    Weimpoint Highfive van Kerfs P.: 1U RCAC
    Weimpoint Hotstuff van Velghe-Vandevelde: 2U
    Grey Classic’s Gotakickaz van Lenaerts & Van Leuffelen: 3U
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 4U
    Calista Des Chasseurs D’Orages van Macaigne: ZG

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroeke: 1U CAC
    Grey Silky de la Cour D’Argent van Clainquart: 2U
    Candy van Hogge: 3U
    Chanel van Verhemeldonck-Timmermans: 4U
    Grey Classic’s Girlpower van Timmermans-Springer: ZG
    Flanders Joy Fay van Creemers: ZG
    Djill of the Future Past van Farmiloe-Verelst: ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: 1U

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Tumic du Triangle de la Seigliere van Ramakers: 1U
    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 2U
    Chambord des Beiges Du Lavoir Martin van Macaigne: 3U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Multi Ch. Tr. Arko von der Vilsaue van Ray: 1U CAC

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U RCAC

    Veteranenklas Reuen

    Ch. Aipi Du Sous Bois Argenté van Vos: 1U

    Babyklas Teven

    Benthe of Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1VB
    Ambra Z Susicke Doliny van Loots: 2VB

    Tussenklas Teven

    Honey Joyaux de Milady van de Ketelaere: 1U

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 1U RCAC
    June vom Stapelbroek van Collet: 2U

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC-BOB-RBIS

  • 2008

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Flanders Joy Horta van Creemers: 1VB
    Harris Cooper van Wolput: 2VB
    Flanders Joy Hakon van Saeren: 3VB
    Homer van Van den Daela: 4VB

    Puppyklas Reuen

    Harald des Brumes des Bois van Lequime: 1B
    Capone van Billot: 2B

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Gentleman van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U
    Flanders Joy Gunnar Grey van Jacobs: 2U
    Chad Elgo de la longuineuille van Bouchendhomme: 3U
    Grey Classic’s Go on and on van Marteau: 4ZG
    Filou van Gilles: Afw.

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: 1U CAC
    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: 2U
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 3U
    Erke van Vekemans: 4U
    Catoo van Van Eeckhout: ZG
    BFalke van Gelaes: ZG
    Elton van Crasset: ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U
    Cummel van Fiedler: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Vulquain van Engelrest: 1U – Beste Reu – BOB – RBIS
    Yorba van Jacobs-Theys: 2U
    Norton de la Garenne du Morieulois van Molozay: Afw.

    Babyklas Reuen

    Flanders Joy Havane van Voortmans: 1VB

    Puppyklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1VB
    Weimpoint High Five van Kenfs: 2B
    Calista des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 3B

    Jeugdklas Teven

    Greyzone Gimmilove van Lambrechts: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Grey Silky de la Cour d’Argent van Clainquart: 1U – CAC – Beste Teef
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 2U – RCAC

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van Leuffelen: 1U
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U
    Caro van Kerckhofs: 3ZG
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 4ZG
    Carla Alta Sambria van Robijns: G
    Flanders Joy Fay van Creemers G

    Gebruikshondenklas Teven

    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: 1U

    Kampioensklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Heiko des Joyaux de Milady van Masset-Vanoirbeck: 1VB
    Herbie des Joyaux de Milady van Demoulin: Afw.

    Tussenklas Reuen

    Julius vom Stapelbroek van Schoones: 1U
    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Apache du Domaine de Guiaud van Lombart: Gedis.
    Thyson van Boogaerts: 2ZG
    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: Afw.
    Tumic du Triangle de la Seiglière van Ramakers: 1U – RCAC

    Gebruikshondenklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U – CAC – Beste Reu

    Puppyklas Reuen

    Honey Joyeux de Milady van De Ketelaere: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Andora off Elquinta’s Forrest van Van Dijk: 1U
    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 2ZG

    Tussenklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U – CAC – Beste Teef – BOB – BIS
    Guapa van de Putterslamp van Plets: 2U RCAC
    Glas Islwyn van de Putterslamp van Cook: 3U

    Open Klas Teven

    Venus du Domaine de Guiaud van Lombart: 1ZG
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 2ZG
    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 3ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U

    Veteranenklas Teven

    Tiace Zarie van Cook: 1U

  • 2007

    Babyklas Reuen

    Grey Classic’s Go on and On: 1 VB

    Puppyklas Reuen

    Flanders Joy Gunnor Grey: 1B

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s Foxmulder: 1U

    Tussenklas Reuen

    Scuba’s I.W. Harper: 1U-CAC-Beste Reu-BOB

    Open klas Reuen

    Emilio: 1U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Nobis Krug Playing Allegro: 1U RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Curas van Lauranis Hof: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Norton de la Garenne du Morieulois: 1U

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Girlpower: 1VB

    Puppyklas Teven

    Flanders Joy Graceland: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Fabulous: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Greydove at Flanders Joy: 1U RCAC

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk: 1U

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois: 1U

    Kampioensklas Teven

    Soulcoast Grey Classic’s Foreign Affair: 1U-CAC-Beste Teef

    Veteranenklas Teven

    Upgitane van Laurani’s Hof: 1U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin: 1VB

    Tussenklas Reuen

    Apache du Domaine de Guiaud: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Tumic du Triangle de la Seiglière: 1U-RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp: 1U CAC-Beste Reu-BOB-BIS

    Puppyklas Teven

    Gilou van de Putterslamp: 1VB

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght: 1ZG

    Open Klas Teven

    Sennah: 1U

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp: 1U RCAC

    Kampioensklas Teven

    Djor vom Stapelbroek: 1U CAC-Beste Teef

    Veteranenklas Teven

    Tiace Zarie: 1U

    Beste Reu Korthaar

    Scuba’s IW Harper

    Beste Teef Korthaar

    Soulcoast Grey Classic’s Foreign Affair

    Beste Teef Langhaar

    Djor vom Stapelbroek

    Beste Reu Langhaar

    Casparov van de Putterslamp

    Best in Show Rasspecial Belgian Weimaranerclub 2007

    Casparov van de Putterslamp

  • 2006

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Fastboy Fuzzy

    Puppyklas Reuen

    Eko du Clos des Colverts

    Jeugdklas Reuen

    Laird Harvey of the Grey Noble

    Tussenklas Reuen

    Shade of Grey Dante

    Open klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof

    Gebruikshondenklas Reuen

    Cummel

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble

    Veteranenklas Reuen

    Vulquain

    Babyklas Teven

    Finesse van Laurani’s Hof

    Puppyklas Teven

    Greydove at Flanders Joy

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Excession

    Tussenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois

    Open klas Teven

    Grey Classic’s Dune

    Gebruikshondenklas Teven

    Vaillante de la Vieille Barque

    Veteranenklas Teven

    Upgitane van Laurani’s Hof

    Beste Reu Korthaar

    Curas van Laurani’s Hof

    Beste Teef Korthaar

    Grey Classic’s Dune

    Beste Korthaar

    Curas van Laurani’s Hof

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Forest Joyaux de Milady

    Puppyklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek

    Jeugdklas Reuen

    Zooey Skyy v/d Doornburght

    Tussenklas Reuen

    Enno van de Putterslamp

    Open Klas Reuen

    Curley Grey van de Putterslamp

    Kampioensklas Reuen

    Boris

    Puppyklas Teven

    Mowgli Proudly Presents Comfort

    Jeugdklas Teven

    Mistic

    Tussenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp

    Open Klas Teven

    Chrystal du sous Bois Argenté

    Gebruikshondenklas Teven

    Djor vom Stapelbroek

    Kampioensklas Teven

    Cira vom Weipen

    Veteranenklas Teven

    Iiace Zarie

    Beste Reu Langhaar

    Boris

    Beste Teef Langhaar

    Cira vom Weipen

    Beste Langhaar

    Boris

    BESTE WEIMARANER CLUBMATCH 2006

    Curas van Laurani’s Hof

  • 2005

    KORTHAAR

    Puppy Reuen

    Echo Junior du Clos des Colverts

    Jeugd Reuen

    Djinn des Brumes des Bois

    Open Reuen

    Curas van Laurani’s Hof

    Gebruikshonden Reuen

    Billy des Brumes des Bois

    Kampioen Reuen

    Berod des Brumes des Bois

    Jeugd Teven

    Grey Classic’s Dune

    Open Teven

    Chinook van Laurani’s Hof

    Gebruikshonden Teven

    Yenna van Laurani’s Hof

    Kampioen Teven

    Upgitane van Laurani’s Hof

    LANGHAAR

    Puppy Reuen

    Enno van de Putterslamp

    Jeugd Reuen

    Dustin des Etangs du Mary

    Open Reuen

    Tumic du Triangle de la Seiglière

    Kampioen Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts

    Puppy Teven

    Elquinta van de Putterslamp

    Jeugd Teven

    Dyna des Etangs du Mary

    Open Teven

    Opium du Triangle de la Seiglière

    Gebruikshonden Teven

    Mowgli Proudly Presents Daan

    Kampioen Teven

    Cira vom Weipen

    Veteraan Teven

    Tisha van de Kampina