• 2017

    08/01/2017 GENK – Juge/Keurmeester: Mr. M. Aleksoski

    KORTHAAR / POIL COURT

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: 1U/Exc

    LANGHAAR / POIL LONG

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc – Res.CAC

    28/01/2017 MOESKROEN – Juge/Keurmeester: Mevr. M. Vanbremt

    KORTHAAR / POIL COURT

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: 1U/Exc

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1 U/Exc

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 U/Exc

    25/02/2017 WEELDE – Juge/Keurmeester: Mr. L. Michael

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: ZG/TB

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: ZG/TB

    LANGHAAR / POIL LONG

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc CAC-CACIB

    08/04/2017 LUXEMBURG – Juge/Keurmeester: Mevr. M. Kips

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB

    09/04/2017 Maubeuge (FR) – Juge/Keurmeester: Mr. JJ Dupas

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 1U/Exc

    23/04/2017 LEUVEN – Juge/Keurmeester: Mr. W. Wellens

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 1U/Exc

    29/04/2017 ANTWERPEN – Juge/Keurmeester: Mr. V. Veiga

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 2U/Exc

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS

    13/05/2017 WIEZE – Juge/Keurmeester: Mr. T. Leenen

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 1U/Exc

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    Babyklas Teven / Classe Baby Femelles

    Quickly Loved Qsena Van ’t Weimeland van/de Bracke-Callebaut & Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB/TP

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS

    11/06/2017 LOMMEL – Juge/Keurmeester: Mr. R. Kotlar

    KORTHAAR / POIL COURT

    Openklas Reuen / Classe Ouverte Mâles

    Jefferson Von Silberweiss Jäger van/de Gertrud Ingestad: 2U/Exc

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 1U/Exc + Belgian Junior Champion

    25/06/2017 GENK – Juge/Keurmeester: Mr. JP Achtergael

    KORTHAAR / POIL COURT

    Kampioensklas Reuen / Classe Champion Mâles

    Grey Classic’s Nobodies Bizness van/de Peetermans – Lenaerts: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    22/07/2017 LUIK – Juge/Keurmeester: Mrs L. Vangenechten

    KORTHAAR / POIL COURT

    Kampioensklas Reuen / Classe Champion Mâles

    Grey Classic’s Nobodies Bizness van/de Peetermans – Lenaerts: 2U/Exc RCAC-RCACIB

    23/07/2017 LUIK – Juge/Keurmeester: Mrs. M. O’Gorman

    KORTHAAR / POIL COURT

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Miri Z’Adore Phenix Ange de Salm van/de Otte Sabine: 1U/Exc

    27/07/2017 SPLIT (HRV) – Juge/Keurmeester: Mrs. Anca Diana Giura

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-BOB

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-BOS

    28/07/2017 SPLIT (HRV) – Juge/Keurmeester: Mr Sanja Vretenicic

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS

    29/07/2017 SPLIT (HRV) – Juge/Keurmeester: Mrs. Jadranka Smojver Selimovic

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-BOB

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-BOS

    30/07/2017 SPLIT (HRV) – Juge/Keurmeester: Mr. Igor Selimovic

    LANGHAAR / POIL LONG

    Tussenklas Reuen / Classe Intermediair Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek & Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB + SPLIT WINNER 2017

    Tussenklas Teven / Classe Intermediair Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1U/Exc CAC-CACIB-BOS + SPLIT WINNER 2017

  • 2016

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2016 gaat naar Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly.

    09/01/2016 HOOGSTRATEN – Juge/Keurmeester: Mr. VEIGA VITOR (PT)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Puppyklas Reuen / Classe Puppy Mâles

    Grey Classic’s On The Rocks van/de Van Hecke Fransiska: 1 VB/TP / 3rd BIS Puppy
    Weimcorner Once in a Lifetime ‘Lewis’ van/de Van Rooy Katrien: 2 VB/TP

    Puppyklas Teven / Classe puppy Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: VB/TP

    30/01/2016 MOESKROEN – Juge/Keurmeester: Mr. OPARA J. (PL)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Grey Classic’s On The Rocks van/de Van Hecke Fransiska: 1U/Exc

    21/02/2016 GENT – Juge/Keurmeester: Mr. BEXON Chris (UK)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Grey Classic’s On The Rocks van/de Van Hecke Fransiska: 1U/Exc + Belg. JeugdKampioen

    LANGHAAR / POIL LONG

    Puppyklas Teven / Classe puppy Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 VB/TP

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Zarrelle Maxima van/de Houvenaeghel-Louwagie: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    13/03/2016 GENK – Juge/Keurmeester: Mr. DE CUYPER Jos (BE)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Grey Classic’s On The Rocks van/de Van Hecke Fransiska: 1U/Exc

    Kampioensklas Reuen / Classe Champion Mâles

    Grey Classic’s Nobodies Bizness van/de Peetermans – Lenaerts: 1U/Exc CAC-CACIB-BOB

    02/04/2016 GENK – Juge/Keurmeester: Mr. SELIMOVIC Igor (HR)

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc

    17/04/2016 ANTWERPEN – Juge/Keurmeester: Mr. BOTT R.P. (UK)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Openklas Teven / Classe Ouverte Femelles

    Lolita du Monde Perdu van/de Otte Sabine: 1U/Exc

    LANGHAAR / POIL LONG

    Puppyklas Teven / Classe puppy Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 VB/TP

    23/07/2016 LUIK – Juge/Keurmeester: Mr. Zlatko JOJKIC (SRB)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: 2 ZG/TB

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc BOB

    13/08/2016 MECHELEN – Juge/Keurmeester: Mr. Jean-Pierre Achtergael (BE)

    KORTHAAR / POIL COURT

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Weimcorner Ohlalala ‘Sue’ van/de De Meulenaere Saar: 1 ZG/TB

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 U/Exc. BOB
    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 2 ZG/TB

    26/08/2016 EDS BRUSSEL – Juge/Keurmeester: Mr. Barak Lifac (ISR)

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 2U/Exc

    09/10/2016 CHARLEROI – Juge/Keurmeester: Mr. Theo Leenen (BE)

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc + Belgisch JeugdKampioen !!!

    29/10/2016 LEUVEN – Juge/Keurmeester: Mevr. Laura Cox (IE)

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek: 1 U/Exc – Beste Jeugd – BOB

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 U/Exc.

    Tussenklas Teven / Classe Intermédiaire Femelles

    Zarrelle Olivia Grey van/de Mertens Elly: 1U/Exc CAC-CACIB

    09/12/2016 AMSTERDAM – Juge/Keurmeester: Dhr. Svend Lovenkjaer (DK)

    LANGHAAR / POIL LONG

    Jeugdklas Reuen / Classe Jeunes Mâles

    Owby Van ‘t Weimeland van/de Wils – Verbeek: 1 U/Exc CAC-BOB

    Jeugdklas Teven / Classe Jeunes Femelles

    Obviously I’m Staying Olicia Van ‘t Weimeland van/de Van Herreweghe – Van Dooren: 1 U/Exc. Res.CAC

  • 2015

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2015 gaat naar Waldwiese For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren.

    26/04/2015 Montenegro (Keurmeester: Vasko Mudresa)

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CABIB-BOB

    25/04/2015 Montenegro (Keurmeester: Daniela Radu)

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CABIB-BOB

    21/02/2015 Hoogstraten (Keurmeester: Wieremiejczyk Malgorzata)

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Zarrelle Most Wanted van Vandeperre: 1U

    11/01/2015 Genk (Keurmeester: Marie-Josée Melchior)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classics Nobodies Bizness ‘Noah’ van Peetermans-Lenaerts: 1U-Beste Jeugd

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-BOB

  • 2014

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2014 gaat naar Grey Classics I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts.

    06/12/2014 Brussel (Keurmeester: J De Cuyper)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classics Nobodies Bizness ‘Noah’ van Peetermans-Lenaerts: 1U-Beste Jeugd

    Kampioensklas Reuen

    Grey Classics I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB

    Tussenklas Teven

    Greyzone makes me special ‘Millie’ van Van Leuffelen: 1U RCAC-RCACIB

    Open Klas Teven

    Lolita du Monde Perdu van Otte: U
    Eva des Plaines de Montansou van Otte: ZG

    21/09/2014 Libramont (Keurmeester: Ionescu Augustin)

    KORTHAAR

    Open Klas Teven

    Lolita du Monde Perdu van Otte: 1U CAC

    13/09/2014 Compiègnes (Fra)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Lagos des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Werkklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC-RCACIB

    07/09/2014 Rotterdam (NL) (Keurmeester: Mevr Wenche Eikeseth (NO))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-Beste Reu-Benelux Winner-Nederlands Kampioen

    24/08/2014 Mechelen St Romboutscup (Keurmeester: Mrs De Ridder – Onghena Liliane)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classics Nobodies Bizness ‘Noah’ van Peetermans-Lenaerts: 1VB Beste Puppy-BIS2 Puppy

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG2

    Jeugdklas Teven

    Greyzone makes me special ‘Millie’ van Van Leuffelen: 1U Beste Jeugd-Beste Teef-Belgisch Jeugdkampioen

    17/08/2014 Ludwigshaven (DE) (Keurmeester: Mrs Schicker (DE))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG2

    10/08/2014 Helsinki (FI) (Keurmeester: Dhr Wilberg Leif-Herman (NO))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts: 3U

    02/08/2014 Leuven (Keurmeester: W. Van den Broeck)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Teven

    Greyzone makes me special ‘Millie’ van Van Leuffelen: 1U Beste Jeugd-BOB-BIG4

    19/07/2014 Luik (Keurmeester: Jean-Jacques Dupas)

    KORTHAAR

    Open Klas Teven

    Lolita du Monde Perdu van Otte: 3ZG

    12/07/2014 Maubeuge (Fra)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Leyton des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Open Klas Reuen

    Lagos des Brumes des Bois van Lequime: 2U

    Jeugdklas Teven

    MacSydney des Brumes des Bois van Lequime: 4ZG

    Werkklas Teven

    Leica des Brumes des Bois van Lequime: 1ZG

    21/06/2014 Uden (Ned)

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC-RCACIB, Internationaal Schoonheidskampioen

    09/06/2014 Saarbrücken (Dui)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Hawk des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-BOB

    08/06/2014 Saarbrücken (Dui)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Hawk des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH

    Werkklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-RCACIB GERMAN VDH CHAMPION

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U VHH-CACIB-BOB

    Werkklas Teven

    Leica des Brumes des Bois van Lequime: 1ZG

    18/05/2014 Wieze (Keurmeester: Deschuymere)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Limited : 1ZG

    Open Klas Reuen

    G’Clovis du pavillon de la Faisanderie : 1ZG

    Tussenklas Teven

    Bentley Flanders Joy Silvespoir : 1U CAC-BOB
    Serena van de Maaskant Hoeve : 2U
    Soraya : 3ZG

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom van:de Van Herreweghe-Van Dooren: 1U BOB

    27/04/2014 Amiens (Fra)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Leyton des Brumes des Bois van Lequime: 2ZG

    Werkklas Teven

    Leica des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    14/04/2014 Antwerpen (Keurmeester: J.P. Achtergael)

    KORTHAAR

    Open klas Teven

    Lolita du Monde Perdu van Otte: 1U RCAC RCACIB

    23/02/2014 Fribourg CH (Keurmeester: Revaz Khomasuridze, Christine Rossier)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U BOB BIG BIS

    22/02/2014 Fribourg CH (Keurmeester: Sigrid Jarmer, Revaz Khomasuridze)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U BOB BIG RBIS

    22/02/2014 Gent (Keurmeester: Lochs Romans)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Skyttens Gaut Af Granit: 1U
    Inxs Von Silberweiss Jäger: 2U

    Open klas Reuen

    G’Clovis des Pavillon de la Faisanderie: 1U
    Haiko Vom Forsthaus Gehegemühle van Fiedler: 2U

    Werkklas Reuen

    Fahrenheit: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Digo van de Runnenburgh: 1U CAC-CACIB

    Jeugdklas Teven

    Greyzone Makes Me Special ‘Millie’ van Van Leuffelen-Mangelschots: 1U, Beste Jeugd, Beste Teef

    Tussenklas Teven

    Havana Cuba Libre Des Guerriers d’Argent van Verelst: 1U CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Uw Koninck van de Doornburght van Noe Romaine: 1U
    Zarelle Most wanted MIRKO van Van de Perre: 2ZG

    Open klas Teven

    Antares Sanelle Sirrah ZARA van Van Leuffelen-Mangelschots: 1U CAC-CACIB-BOB
    Lenthe Van ‘t Weimeland: 2U RCAC-RCACIB

    08/02/2014 Genk (Keurmeester: Rudy Feyaerts)

    LANGHAAR

    Jeugd klas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom ‘Nina’ van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U BOB Beste Jeugdhond

    07/02/2014 Eindhoven NL (Keurmeester: Christine Rossier)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U BOB RBIG

    04/01/2014 Hoogstraten (Keurmeester: R. Stafford)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Grey Classic’s Make mine a Double van Lenaerts: 1VB

    Puppyklas Reuen

    I Am Von Silberweiss Jäger van Finch: 1VB

    Tussenklas Reuen

    H’Asics The Wittelsbach Von Silberweiss Jäger van Bailly: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Dali Del Monte Alban Von Silberweiss Jäger van Bailly: 1U CAC-CACIB

    Puppyklas Teven

    Greyzone Makes Me Special ‘Millie’ van Van Leuffelen-Mangelschots: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Bentley Flanders Joy Silvespoir van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Lucky Star van Vincent: 1U RCAC-RCACIB

    Werkklas Teven

    Hybris Boraya Van de Pauwenkamp van Otten-Lamers: 1U CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Zarrelle Most Wanted ‘Mirko’ van De Ceuster-Vande Perre: 1B, Beste Puppy

    Jeugdklas Reuen

    Uw Koninck Van de Doornburght van Noe Romaine: 1ZG

    Jeugdklas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom ‘Nina’ van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U BOB, Beste Jeugd

    Tussenklas Teven

    Jessie From Field and Forest van Noe Romaine: Disq.

    Kampioensklas Teven

    Habbie From Field and Forest van Noe Romaine: 1U CAC-CACIB

    Werkklas Teven

    Fay vom Hegewald van Sabel: 1U RCAC-RCACIB

  • 2013

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2013 gaat naar Grey Classics I Kick Azz ‘Ircko’ van Peetermans-Lenaerts.

    21/12/2013 Tienen (Keurmeester: Dhr Decuyper J)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U BOB

    17/11/2013 Kortrijk (Keurmeester: Dhr Levente Miklos)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U RCAC-RCACIB

    16/11/2013 Kortrijk (Keurmeester: Dhr Vandenbroeck Walter)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB

    11/10/2013 Dortmund (Dui) CACIB

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-BOB

    11/10/2013 Charleroi CAC

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB, Duits kampioen 2013

    21/09/2013 Brussel CACIB Special (Keurmeester: Kealy Susan)

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ch. Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U CAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB, Belgian Winner 2013

    Babyklas Teven

    Greyzone Makes Me Special van Van Leuffelen-Mangelschots: 1VB

    Puppyklas Teven

    Bently Flanders Joy Silvespoir van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1VB

    Tussenklas Teven

    Lolita Du Monde Perdu van Otte: 1ZG

    Open klas Teven

    Wencke van de Tuindershof van Maes: 1U CAC-CACIB, Belgian Winner 2013

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Zarrelle Most Wanted van Vandeperre-De Ceuster: 1VB

    Puppyklas Teven

    Waldwiese For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB

    Open klas Teven

    Lenthe van’t Weimeland van Jenne: 1U CAC-CACIB-BOB, Belgian Winner 2013
    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 2ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx: 1U CAC-RCACIB, Belgian Show Champion 2013

    08/09/2013 Luxembourg (Lux) CACIB (Keurmeester: Kips)

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ch. Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U CACL

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BIG

    30/08/2013 Genève European Dog Show (Keurmeester: Ms. Jean Austin (USA))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BIG, European Champion 2013
    Iswood Of Weimar’s Cottage van Degol: 2U RCAC

    17/08/2013 Mechelen (Keurmeester: Mr JP Achtergael)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BIG-ResBIS

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Waldweise For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB, Beste puppy

    Kampioensklas Teven

    Ch. Izayhna Van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB-BOB

    04/08/2013 Leuven (Keurmeester: Mr Per Iversen)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Inxs Vom Silberweiss Jäger: 1VB

    Open Klas Reuen

    Fahrenheit Vom Silberweiss Jäger: 1ZG

    Werkklas Reuen

    Ch. Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U RCAC-RCACIB-BIS Working Dogs

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    Puppyklas Teven

    Flanders Joy Silvespoir: 1VB, Beste puppy
    Shade of Grey Ladyhawk: 2B

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Lily Rose: 1U, Beste junior

    Tussenklas Teven

    Hestia des Fantomes Gris de la Selune: 1ZG

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Waldweise For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB, Beste puppy

    21/07/2013 Luik (Keurmeester: Opara Krystyna)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven

    Lolita du monde perdu van Otte: 1U

    07/07/2013 Echt (Ned) CACIB (Keurmeester: Persson)

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ch. Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U CAC-CACIB-BOB, Nederlands Kampioen 2013

    30/06/2013 Genk (Keurmeester: Mr R Feyaerts)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG

    LANGHAAR

    Babyklas Teven

    Waldweise For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB, Beste Baby

    16/06/2013 Erfurt (Dui) CACIB (Keurmeester: Urosevic)

    KORTHAAR

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG2
    Ch. Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 2U VDH-RCAC-RCACIB

    15/06/2013 Erfurt (Dui) CAC

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC

    08/06/2013 Lommel (Keurmeester: Mr J De Cuyper)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-BOB-BIG2

    01/06/2013 Marseille CACIB Championnat de France

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 3U

    01/06/2013 Oss (Ned) CACIB (Keurmeester: McKoy)

    LANGHAAR

    Babyklas Teven

    Waldweise For Fame And Freedom van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB, Beste Baby

    20/05/2013 Saarbrücken (Dui) CACIB

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U Res VDH

    Open Klas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Ch. Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 2ZG

    20/05/2013 Wieze CAC

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Shade of Grey LouisViton van Luypaert: 1B

    Kampioensklas Reuen

    Grey Classic’s I Kick Ass van Lenaerts: 1U CAC-BOB-BIG

    Babyklas Teven

    Shade of Grey Luxury van Luppens: 1VB

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Killiwatch van D’Hooge: 1ZG

    Open Klas Teven

    Fabulous van Luppens: 1U CAC
    Flanders Joy Kara van Hogge: 2U RCAC

    Veteranenklas Teven

    Candy van Hogge: 1U

    19/05/2013 Saarbrücken (Dui) CACIB (Keurmeester: Schicker)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS
    Ch. Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U Res VDH

    Open Klas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH

    Kampioensklas Teven

    Ch. Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC, GERMAN VDH Champion.

    Open Klas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-RCAC

    18/05/2013 Saarbrücken (Dui) CAC (Keurmeester: Kips)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-BOB-BIG-BIS

    28/04/2013 Amiens (Fra) CACIB

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Open Klas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 2U

    Werkklas Teven

    Kaelig des Plaines de Montansou van Lequime: 1U RCAC-RCACIB

    Jeugdklas Teven

    Leica des Brumes des Bois van Lequime: 2U

    20/04/2013 Goes (Ned) (Keurmeester: Hollings)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG5

    13/04/2013 Antwerpen (Keurmeester: Mrs M Van Brempt)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS

    30/03/2013 Luxemburg (Lux)CACIB (Keurmeester: Luis Catalan)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CACL-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1U CACL-RCACIB

    10/03/2013 Perigueux (Fra) CACIB

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG3

    02/03/2013 Valence (Fra) CACIB Special

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CACIB-BOB-BIG2

    23/02/2013 Toulouse (Fra) CACIB Spécial

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCACIB

    23/02/2013 Regio Emilia (Ita) CACIB (Keurmeester: Naveda Carrero)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOS

    Hoogstraten: 17/02 CACIB (Keurmeester: E. Eberhardt)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS

    Moeskroen: 26/01 CACIB (Keurmeester: P. Heikkinen–Lehkonen)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS2
    Iswood Of Weimar’s Cottage van Degol: 2U RCAC-RCACIB

    13/01/2013 Barcelona (Esp) CACIB

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    13/01/2013 Genk (Keurmeester: Zhuk (BG))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s I Kick Azz van Peetermans-Lenaerts: 1U CAC-BOB-BIG3
    Iswood Of Weimar’s Cottage van Degol: 2U RCAC

    Babyklas Teven

    Havana Cuba Libre Des Guerriers d’Argent van Verelst: 1VB Beste Puppy

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Kara: 1U CAC

  • 2012

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2012 gaat naar Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke.

    Brussel: 09/12 Belgian Winner CACIB (Keurmeester: Ionescu)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    H’Asics The Witteisbach Vom Silverweiss Jäger van Bailly: 1U

    Tussenklas Reuen

    G’Clovis Du Pavillon De La Faisanderie van Lannoo: 1U CAC
    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCAC

    Open Klas Reuen

    Flanders Joy Kingston van De Lille: 1U CAC

    Gebruikshondenklas Reuen

    Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U CAC CACIB, Belgian Winner 2012

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Dali Del Monte Alban Von Silberweiss Jäger van Bailly: 1U CAC RCACIB

    Babyklas Teven

    Alexis van de Tuindershof van Verheugt-Meijer : 1VB

    Jeugdklas Teven

    American Beauty Carsi Trakt van Verheugt-Meijer: 1U
    Lolita Du Monde Perdu van Otte: 2U

    Open Klas Teven

    Greta Z Zebrzydowic van Verheugt-Meijer: 1U CAC CACIB BOB, Belgian Winner 2012
    Eva Des Plaines de Montansou van Otte: 2ZG

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC CACIB, Belgian Winner 2012

    Open Klas Reuen

    Georges van Bernelmans : 1ZG

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1U CAC

    Kampioensklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC CACIB BOB, Belgian Winner 2012

    Amsterdam (Ned): 25/11 Winner CACIB (Keurmeester: Barak)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC, Jeugdwinner 2012, Winner 2012

    Kampioensklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB-BOB, Winster 2012

    Marseille (Fra): 24/11 CACIB

    KORTHAAR

    Werkklas Teven

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCAC RCACIB

    Kortrijk: 18/11 CACIB (Keurmeester: Kliebenstein)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Flanders Joy Kienhunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1 U CAC CACIB

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Leuven: 27/10 CACIB (Keurmeester : Wellens)

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC CACIB

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U CAC CACIB BOB

    Utrecht (Ned): 20/10 CACIB (Keurmeester: Jonsson)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1ZG

    Tussenklas Reuen

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Zwolle (Ned): 07/10 CACIB (Keurmeester: van de Weyer)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U ResCAC, Nederlands Jeugdkampioen, Champion Pays-Bas Jeunes

    Maastricht (Ned): 30/09 CACIB (Keurmeester: Fagerström)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: G

    Alkmaar (Ned): 09/09 CACIB (Keurmeester: Lochs-Romans)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC BOB

    Luxemburg (Lux): 02/09 CACIB (Keurmeester: Ahrens)

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Rotterdam (NL): 26/08 (Keurmeester: Dhr. Seamus Oates (IRL))

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U CAC CACIB BOB BIG-5

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U CAC

    Kampioensklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U RCAC-CACIB, International Show Champion (C.I.E)

    Mechelen (BE): 19/08 (Keurmeester: Dhr. Andrew H. Brace (UK))

    KORTHAAR

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Kara van Hogge: 1U RCAC RCACIB
    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 2U
    Flanders Joy Kody van Cuypers: 3U

    Open Klas Teven

    Riffle Girl Roxy of the Grey Noble van Smeets: 1ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U CAC CACIB Beste reu
    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCAC RCACIB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Teven

    Izayhna Van ‘t Weimeland van Van Herreweghe – Van Dooren: 1U CAC CACIB BOB

    Metz (FR): 07/07

    KORTHAAR

    Tussenklas Teven

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 2U

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 4U

    Werkklas Teven

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC Vice Ch. De France

    Werkklas Reuen

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC RCACIB Vice Ch. De France

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U CACS-CACIB, titel ‘Championnat de France’

    Genk: 1/07 (Keurmeester : Krol Piotr)

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots: 1U CAC CACIB

    Uden CACIB (NL): 23/06

    KORTHAAR

    Tussenklas Teven

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC RCACIB

    Chambord (FR): 23/06

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 2ZG

    Greven (DE) Züchtschau: 23/06 (Keurmeester: Wolfgang Führing)

    LANGHAAR

    Open klas Teven

    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots: 1U

    Tilburg CACIB: 10/06 (Keurmeester: Jos De Cuyper (B))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1U CAC BOS

    Lommel CAC: 10/06 (Keurmeester: Jentgen)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1U, Beste Jeugdhond

    Lyon (Fra) CACIB: 03/06

    KORTHAAR

    Werkklas Teven

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC CACIB BOB

    Jachthondenshow Bennekom (NL): 03/06 (Keurmeester: Victor Veiga (PT))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1U CAC BOB reserve BIG

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    CH.I.B Mistic van De Meyer-Van de Putte: 1U

    Kampioensklas Teven

    CH.C.E.C., I.E., EUR.W. Hyper Of Mistic’s Tale van De Meyer-Van de Putte: 1U CAC

    Saarbrücken (D) CAC: 28/05

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC-BOB

    Tussenklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-RCAC

    Kampioensklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-RCAC

    Saarbrücken (D) CACIB: 27/05

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC-BOB

    Tussenklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-RCAC

    Kampioensklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U VDH-CAC

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: 1 U VDH-RCAC

    Anif (AT) World Club Show: 19/05 (Keurmeester: Veronika Scholl (AT))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U, World Club Winner

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 3U

    Salzburg (AT) World Dog Show: 18/05 (Keurmeester: Ms. Bandel Ingeborg (AT))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U, World Junior Winner

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: U

    Aarschot – club Lovanium: 13/05 (Keurmeester : Colette Muldoon)

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1U BOB

    12/05 Detenice (CZ) National d’elevage CAC

    KORTHAAR

    Ereklas reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U en in de erering: 1ste Plaats met speciale prijs

    Tussenklas Reuen

    Kiss des Brumes des Bois van Lequime: 2U RCAC

    Werkklas Reuen

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: U

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: U

    Tussenklas Teven

    Kasaï des Brumes des Bois van Lequime: ZG

    06/05 Nieuwegein (NL clubmatch) CAC (Keurmeester: Mme Jamar (A))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: U

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1 ZG

    Kampioensklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx: U

    Nice (FR) CACIB: 30/04

    LANGHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    Opole (PL) CACIB: 29/04 (Keurmeester: Jan Ryk)

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-CACIB, International Beauty Champion

    Open klas Teven

    Ambra z Susicke Doliny van Loots: 2U CWS/RCACIB

    Amiens (FR) CACIB SPECIAL: 29/04

    KORTHAAR

    Werkklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: U

    Antwerpen CACIB: 15/04 (Keurmeester: Polgar)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Kick Butt van Lenaerts: 1VB

    Jeugdklas Reuen

    Gamepoint Full Metal Jacket van Baeten: 1ZG

    Open Klas Teven

    Greta Z Zebrzydowic van Verheugt: 1U CAC-CACIB-BOB

    Kampioensklas Teven

    Ch. Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: 1U RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp van Wouters: 1U BOB

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx: 1U CAC-CACIB

    Luxemburg CACIB: 31/03 (Keurmeester: Axel Linneweber (D))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1U CACIB-CAC LUX CHAMPION

    Douai (FR) CACIB: 11/03

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U CACS-CACIB-BOB

    Douai (FR) CAC: 10/03

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U CACS-BOB

    Geer – Club SEC Luik: 04/03

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1ZG

    Genk (B) CAC: 11/02 (Keurmeester: Mr. Guy Kips (Lux))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1U CAC-BOS

  • 2011

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2011 gaat naar Cygiel Mysia Zaglada van Loots.

    Kerstshow HRV Tienen – Open: 26/12

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1VB

    Brussel CACIB Special: 18/12 (Keurmeester: Catalan)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Grey Classic’s Kingsley van Lenaerts: 1VB

    Puppyklas Reuen

    Flanders Joy Kien Hunter van De Bruyckere-van Gansbeke: 1VB
    Gamepoint Full Metal Jacket van Baeten: 2B

    Jeugdklas Reuen

    Kiehis Du Val De Lienne van Huys: Afw

    Tussenklas Reuen

    Lars van Pauwaert: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Dali Del Monte Alban Vom Silberweiss Jäger van Bailly: 1U RCAC-RCACIB
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Meander King of The Road van Honing: 1U CAC-CACIB, Belgian Winner 2011, Special Winner 2011

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Kiss Me Kate van Lenaerts: 1VB

    Puppyklas Teven

    Flanders Joy Kara van Hogge: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Floryhade del Canberra de La Roseraie De Pennanguer van Bouchendhomme: 1U

    Tussenklas Teven

    Ziva van Pauwaert: 1ZG

    Open Klas Teven

    Ziva van de Wolfshoek van Van Assche: 1U
    Eva des Plaines De Montansou van Otte: 2ZG

    Werkklas Teven

    Flanders Joy Greydove van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U RCAC-RCACIB
    Loeka van Kniest: 2ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB, Belgian Winner 2011, Special Winner 2011

    Veteranenklas Teven

    Candy van Hogge: 1U

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Kazou van de Putterslamp van Reul: 1VB

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Ioulous van’t Weimeland van Van Deutekom/Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB, Belgian Winner 2011, Special Winner 2011
    Ch. Boris van Rutjes: 2U RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1VB

    Tussenklas Teven

    Habbie From Field and Forest van Noé: 1U

    Open Klas Teven

    Nahra Vom Mecklenburg van Broer: 1U CAC-CACIB-BOB, Belgian Winner 2011, Special Winner 2011.
    Izayhana van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 2U RCAC-RCACIB
    Xahna Dallas Dhu van de Doornburght van Bormann: 3U
    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots-Van Leuffelen: 4U
    Ambra ze Susicke Doliny van Loots: U

    Werkklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U

    BDS-club: 17/12

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Kleo van de Putterslamp van Smeyers: 1VB

    Wijchen (NL) CACIB: 11/12 (Keurmeester: Hulzebos)

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Ambra ze Susicle Doliny van Loots: 1U CAC-CACIB-BOB

    Kortrijk CACIB: 20/11 (Keurmeester: Lenaerts)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Grey Classic’s Kingsley: 1 VB
    Gorky: 2 VB

    Tussenklas Reuen

    Lars: G

    Open klas Reuen

    Grey Classic’s Gottabeme: 1U CAC-CACIB
    Iswood of Weimar’s Cottage: 2ZG

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Kiss Me Kate: 1VB

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Kir Royal: 1VB
    Flanders Joy Kara: 2VB

    Jeugdklas Teven

    Floryhade Del Canberra De La Roserane De Pennangueur: 1U
    Firewind Vom Silberweiss Jager: 2ZG
    Jara van’t Manuhof
    : 3ZG
    Kenya Des Brumes Des Bois: G

    Tussenklas Teven

    Ushi van de Tuindershof: 1U RCAC-RCACIB
    Ziva: 2ZG
    Furla: G

    Open Klas Teven

    Hinde: G

    Werkklas Teven

    Honnete Mejane Du Bouiquillon: 1ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Grey Classic’s Ipanema Girl: 1U CAC-CACIB-BOB

    Veteranenklas Teven

    Candy: 1ZG

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Kinau van de Putterslamp: 1VB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Chambord Des Beiges Du Lavoir Martin: 1U CAC-CACIB

    Jeugdklas Teven

    Habbie From Field and Forest: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Yahna Dallas van de Doornburght: 1U CAC-CACIB-BOB

    Luxemburg CACIB: 6/11 (Keurmeester: Rui Oliveira)

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Ch. Ioulous Van’t Weimeland van Van Deutekom/Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CACL-CACIB-BOB

    Open Klas Teven

    Izayhana Van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB-BOS

    Dortmund CAC: 15/10 (Keurmeester: Peper)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-BOB

    Dortmund CACIB :14/10 (Keurmeester: Skok)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-CACIB-BOS CH.I.E. 2011 !!!

    Rotterdam CACIB: 27/08 (Keurmeester: van de Belt)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U

    BREMEN CACIB :30/07 (Keurmeester: Kips)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-CACIB-BOB

    Maastricht CACIB :2′/07/2011 (Keurmeester: Arxhoek)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U RCAC-CACIB

    4 Summer Night Shows Kroatië: 24/07 (Keurmeester: Doedenys)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-CACIB-BOS

    Luik CACIB: 23/07 (Keurmeester: Jakkel)

    KORTHAAR

    Babyklas Teven

    Flanders Joy Keen Hunter: 1VB

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Infinity: 1U RCAC-RCACIB
    Eva des Plaines de Montansou: ZG

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Ambra Ze Susicke Doliny: 1U CAC-CACIB-BOB

    4 Summer Night Shows Kroatië: 23/07 (Keurmeester: Skok)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-BOS

    4 Summer Night Shows Kroatië: 22/07 (Keurmeester: Stefanescu)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-RCACIB

    4 Summer Night Shows Kroatië: 21/07 (Keurmeester: Sabella)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-BOS

    Paris World Dog Show CACIB: 11/07 (Keurmeester: Pichard)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U RCAC

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Ioulous van’t Weimeland van Van Deutekom/Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB-BOB, World Winner 2011

    Ch de France (FR) CACIB: 09/07 (Keurmeester: Mullerichard)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U

    Werkklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 5U

    Echt (NL) CACIB: 03/07 (Keurmeester: Hochstenbach)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U

    Tussenklas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 1U

    Genk CACIB: 26/06 (Keurmeester: Fonfana)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG4

    Douai (FR) CACIB: 12/06 (Keurmeester: Goubie)

    KORTHAAR

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Infinity: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U CACIB-BOS

    Tussenklas Teven

    Ei’Kaelig des Plaines de Montansou van Lequime: 1U

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 2U

    Werkklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-CACIB

    Clubmatch Nederland CAC: 22/05 (Keurmeester: Rutten)

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U

    Tussenklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U

    Fokkerijklas

    Winnaars: Ziva van de Doornburght en Izayhna, Ioulos en Ibe van’t Weimeland

    Wieze CAC: 22/05

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-BOB

    Championnat d’Espagne (ES) CACIB: 22/05

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Alianza Cinofilia latina (ES) CACIB: 20/05

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC-RCACIB

    Goes (NL) CACIB: 14/05 (Keurmeester: De Wilde)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Berghmans: 1U RCAC

    Pontoise (FR) CACIB: 14/05 (Keurmeester: Médard Rinquet)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime :2U

    Tussenklas Teven

    Ei’Kaelig des Plaines de Montansau van Lequime: 1U RCAC-RCACIB

    Open Klas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    Werkklas Teven

    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Dortmund (DE) FCI 100: 07/05

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Berghmans: 1U

    Amiens (FR) CACIB: 01/05 (Keurmeester: Lassandre)

    KORTHAAR

    Tussenklas Teven

    Hot Shoot’s Kiara van Lequime: 1U

    Leeuwaarden (NL) CACIB: 25/04 (Keurmeester: vd Belt)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Berghmans: 1U RCAC

    Rasspecial CAC: 24/04 (Keurmeester :Fauquembert)

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-BOB

    Antwerpen: 16/04 (Keurmeester: G. Kips)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Grey Classic’s I Kick Azz van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    Open Klas Reuen

    Dali Del Monte Alban Vom Silberweiss Jager van Bailly: 1U RCAC-RCACIB

    Jeugdklas Teven

    Ushi van de Tuindershof van Van Gastel: 1U

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1U CAC-CACIB-BOB

    Luxemburg (LUX) CACIB: 26/03 (Keurmeester: Kliebenstein)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2U RCAC

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CACL-CACIB-BOB

    Open klas Reuen

    Alvaro off Elquinta’s Forrest van Van Riel: 1U CAC-CACIB

    Hoogstraten:26/02 (Keurmeester: McKoy)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s I Kick Azz: 1ZG

    Tussenklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Izayhna Van ‘t Weimeland: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage: G

    Rheinberg DE: 13/02

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy: 1U VDH-RCAC-RCACIB

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Infinity van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1U VDH-CAC-CACIB

    BEZIERS (FR) CACIB: 23/01 (Keurmeester: Witzmann)

    KORTHAAR

    Werkklas Reuen

    Ginko des Brumes des Bois van Lequime: 1U CAC-CACIB-BOB

    MOESKROEN CACIB: 29/01 (Keurmeester: Sastre-Jimenez)

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1U CAC-CACIB

    Genk: 16/01

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage: 1U CAC
    Greyzone Iceman Iggy: 2ZG

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s I Kick Azz: 1U BOB
    Grey Classic’s Ice Ice Baby: 2U

    Open Klas Teven

    Candy: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Ipanema Girl: 1U CAC

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Xinen Milford van de Doornburght: 1ZG

  • 2010

    Wisselbeker
    De wisselbeker EXPO 2010 gaat naar Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne.

    Mechelen: 22/08 (Keurmeester :Gelaude)

    KORTHAAR

    Jeugdklas reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1U BOB-BIG2

    Werkklas reuen

    Ginke des Brumes des Bois: 1U CAC-CACIB, CH.I.B.

    Werkklas teven

    Hike des Brumes des Bois: 1U CAC-CACIB, CH.I.E.

    Luik: 04/07 (Keurmeester :Baroudi)

    KORTHAAR

    Jeugdklas reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1U, Beste Jeugd

    Open klas reuen

    Canis Fortuna Gin: 1U BOB

    Jeugdklas teven

    Eva des Plaines de Montansou: 1U

    Open klas teven

    Candy van Hogge: 1U

    Genk: 04/07

    KORTHAAR

    Jeugdklas reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1U
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2ZG

    Lommel: 13/06 (Keurmeester: Van Genechten)

    KORTHAAR

    Puppyklas reuen

    Meander Close Friend: 1VB, Beste Puppy

    Jeugdklas reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1ZG
    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 2ZG

    Puppyklas teven

    Dee Jay van Wolfshoek: 1VB

    LANGHAAR

    Werkklas teven

    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 1U CAC-BOB, CH.BELG.

    Wieze: 15/05 (Keurmeester: Mevr. Half-Van Boven (NL))

    KORTHAAR

    Jeugdklas reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1ZG Hopprins

    Open klas reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys & Luppens: 1ZG

    Jeugdklas teven

    Flanders Joy Infinity van Van Gansbeke: 1U – Beste jeugdhond & hopprinses – BOB – 3 BIG – 3de Beste teef van de dag

    Werkklas reuen

    Hike des Brumes Des Bois van Lequime: 1ZG

    LANGHAAR

    Kampioensklas

    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 1ZG
    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U – CAC – BOB

    Antwerpen: 01/05 (Keurmeester: Van Bremt)

    KORTHAAR

    Jeugdklas reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1U Beste Jeugd
    Iswood of Weimar Cottage van Degol-Bergmans: 2ZG

    Gent Special: 28/02 (Keurmeester: Delvaux)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Chester van de Runnenburgh van Deutekom: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Tr. Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Infinity van Van Gansbeke: 1U

    OpenKlas Teven

    Candy van Hogge: 1U CAC-CACIB
    Calista des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 2ZG

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Ioulous van’t Weimeland van Van Deutekom-Elfers & Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB

    Open Klas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Vosbroek’s Elmer van Motschall: 1U CAC-CACIB-BOB

    Puppyklas Teven

    Izayhna van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 1VB
    Isha van’t Weimeland van Uyttersprot & Van Herreweghe-Van Dooren: diskwalificatie

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1ZG

    Genk: 14/02 (Keurmeester: Krol)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1VB, BIS Puppy
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 2VB

    Puppyklas Teven

    Greyzone Imayka van Vermeulen Sylvie: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Casa de Fantasma Gorical: 1U BOB

    Moeskroen: 30/01 (Keurmeester: De Cuyper)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Grey Classic’s I’m a Legend van Lenaerts: 1VB

    Puppyklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1VB

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Ipenema Girl van Lenaerts: 1VB

    Puppyklas Teven

    Greyzone Imayka van Vermeulen: 1G

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hollywood van Lenaerts: 1U BOB

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love van Velghe-Vandevelde & Lenaerts: 1ZG

    Open Klas Teven

    Weimpoint Hot Stuff van Velghe-Vandevelde: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Lady Chevy of Weimar’s Cottage Fala Love’a van Verschoren-Michotte & Lenaerts-Pilatus: 1U CAC-CACIB
    Kayla Tignie Oxo van Pekarova-Meciarova: G

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 1ZG
    Duck des Jardins de Loane van Bailleul: G

    Open Klas Reuen

    Chambord des beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1ZG

    Jeugdklas Teven

    Ambra Z Sasicke Doliny van Loots: 1ZG

    Open Klas Teven

    Violine du Triangle de la seigliere van Bailleul: G

    Hoogstraten: 10/01 (Keurmeester: Rehanek Petr)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1VB Best Baby, RBIS Baby
    Meander Close Friend van Smeyers: 2 VB
    Meander Close Forever van Weezenaar: 3B

    Puppyklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol: 1VB Best Puppy

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    Babyklas Teven

    Greyzone Mayka van Vermeulen: 1VB
    Meander Cherish Your nani’s Love van Honing: 2VB
    Meander Claire Sophie van Lageweg: 3VB
    Greyzone In Motion van Melis: Afw
    Grey Classic’s Ipanema Girl van Lenaerts: Afw

    Puppyklas Teven

    Flanders Joy Infinity van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1VB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Benthe of Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1U

    Tussenklas Teven

    Hyper of Mistic’s Tale van De Meyer: 1U CAC-CACIB-BOB

  • 2009

    Brussel: 12/12 (Keurmeester: Arxhoek)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Izidoor of Weimar’s Cottage van De Smaele: Afw

    Jeugdklas Reuen

    Dali del Monte Alban von Silberweiss Jager van Bailly: 1U Beste Jeugd
    Shade of Grey Heylover van Luppens: 2ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Newdays Pride of the Grey Noble van Broekhoff: 1U CAC-CACIB-BOB “Belgian Winner 2009”

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s Foxmulder van Lenaerts: 1ZG

    Puppyklas Teven

    Infinity Flanders Joy van De Bruyckere-Van Gansbeke: 1VB, Beste Puppy

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hunkoflove van Velghe: 1U
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 2ZG

    Tussenklas Teven

    Dance with Me van Alexandre: 1U
    Weimpoint Hotstuff van Velghe: 2U
    Pretty Meard of the Grey Noble van Van der Horst: 3ZG

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 1U CAC-CACIB “Belgian Winner 2009”

    Werkklas Teven

    Flanders Joy Greydove van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Vosbroek’s Elmer van R.T.C.W: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Aéghar Flash of the Windy Spot van Van der Horst: 1U CAC-CACIB-BOB “Belgian Winner 2009”

    Tussenklas Teven

    Hyper of Mistic’s Tale van De Meyer:1U RCAC-RCACIB

    Gebruikshondenklas Teven

    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 1ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC-CACIB “Belgian Winner 2009”

    Kortrijk: 15/11 (Keurmeester: Parkinson (GB))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 1VB
    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 2VB

    Openklas Reuen

    Chester van de Runnenburgh van Van Deutekom: 1U CAC-CACIB
    Flanders Joy Gentleman van Kools: 2U RCAC-RCACIB
    Flanders Joy Gunnargrey van Jacobs-Scheers: 3U
    Greydove Boston Legal van Mihalovits: 4U
    Dune van Houziaux: U

    Werkklas Reuen

    Ch. Newdays Pride of the Grey Noble van Broekhoff: Afw

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: 1U

    Babyklas Teven

    Flanders Joy Indy van Titeca: 1VB
    Greyzone In Motion van Melis: 2VB
    Flanders Joy Infinity van De Bruyckere-Van Gansbeke: 3VB

    Puppyklas Teven

    Indy van Cornière: 1VB
    Inke van Vercauteren: 2VB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love van Velghe-Vandevelde: 1U Beste jeugd

    Tussenklas Teven

    Weimpoint Hotstuff van Velghe-Vandevelde: 1U

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 2U

    Kampioensklas Teven

    Ch. Ivette Imperium Star van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB
    Greydove Jazz After Dark van Mihalovits: 2U RCAC-RCACIB
    Ch. Nobility of The Grey Noble van Halff – van Boven: 3U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Ioulos Van’t Weimeland van Van Deutekom: 1VB Beste Baby

    Open Klas Reuen

    Arwin off Elquinta’s Forrest van Noe-Borman: 1U CAC-CACIB
    Cygiel Mysia Zaglada van Loots: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Aéghyr Flash of the Windy Spot van Van der Horst: 1U RCAC-RCACIB

    Babyklas Teven

    Izayhna Van’t Weimeland van Van herreweghe-Van Dooren: 1VB
    Isha Van’t Weimeland van Uyttersprot: 2VB

    Puppyklas Teven

    Benthe Off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1VB

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U RCAC-RCACIB
    Floor Veerlianus van Couckuijt-Bouckaert: Afw

    Kampioensklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC-CACIB-BOB
    Asta Vom Saartal van Noe-Bormann: 2U

    Leuven: 24/10 (Keurmeester: Wierchowska)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Iceman Iggy van Ballet-Liefsoens: 1VB-ReserveBIS Baby
    Iswood of Weimar’s Cottage van Degol-Bergmans: 2VB

    Werkklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS

    Babyklas Teven

    Flanders Joy Infinity van De Bruyckere-van Gansbeke: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love van Lenaerts-Velghe-Vandevelde: 1U

    Tussenklas Teven

    Weimpoint Hot Stuff van Velghe-Vandevelde: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Jessy van Bloemen: 1U RCAC-RCACIB
    Candy van Hogge: 2U

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Benthe off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1VB

    Tussenklas Teven

    Honey Joyaux de Milady van De Ketelaere: 1U RCAC-RCACIB

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U CAC-CACIB-BOB, International ShowChampion 2009

    Mechelen: 22/08 (Keurmeester: Dhr. Juslin Johan (FI))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Grey Classic’s Foxmulder van Lenaerts-Pilatus: 1U CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love van Velghe-Vandevelde & Lenaerts: 1U

    Tussenklas Teven

    Weimpoint Hot Stuff van Velghe-Vandevelde & Lenaerts: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Jessy van Bloemen: 1U RCAC-RCACIB
    Finnesse van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 2U
    Chanel van Verhemeldonck: 3ZG

    LANGHAAR

    Babyklas Teven

    Benthe Off Elquinta’s Forrest van Bloemen: 1VB

    Luik: 26/07 (Keurmeester: Pichard)

    KORTHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Ch.Grey Classics Fox Mulder van Lenaerts: 1U – CAC-CACIB – BOB
    Ch.TR.Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U- RCAC-RCACIB

    Babyklas Teven

    Kan Trace Devil Wears Prada van Lenaerts-Pilatus-Medeiros: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Weimpoint Hunk of Love van Velghe-Vandevelde: 1U

    Tussenklas Teven

    Weimpoint Hot Stuff van Velghe-Vandevelde: 1ZG

    Open klas Teven

    Candy van Hogge: 1U-CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Duck des Jardins de Loane van Bailleul: 1U-BOB

    Open Klas Teven

    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleul: 1U CAC-CACIB
    Guapa van de Putterslamp van Plets: 2ZG

    Genk: 28/06 (Keurmeester: Mr. Fryckstrand H. (SE))

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Dali del Monte Alban von Silberweiss Jager van Bailly: 1VB
    Meander Achendo Mister Jay van Thys: 2VB

    Jeugdklas Reuen

    Here I come of the Greystardust Ysthar van Wolkotte: afw
    Horus van van Den Buys: 1ZG – beste jeugd

    Open Klas Reuen

    Chad Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 1U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Grey Classics Fox Mulder van Lenaerts: 1U – CAC-CACIB – BOB
    Meander King of the Road van Honing: 2U – RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Grey Classics Hollywood van Lenaerts: 1VB – beste puppy
    Meander Amber Divine Treasure van Honing: 2VB

    Kampioensklas Reuen

    Meander Cherry van Honing: 1U – CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1ZG

    Genk: 26/04 (Keurmeester: E. Deutsher (AT))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Meander Achendo Mister Jay: 1VB – Beste Baby

    Gebruikshondenklas Reuen

    Grey Classics Foxmulder van Lenaerts: 1U – CAC – BOB – BIG

    Kampioensklas Reuen

    Nani’s Clay Pigeon van Honing: Afw.

    Babyklas Teven

    Meander Amber Divine Treasure: 1VB

    Kampioensklas Teven

    Meander Cherry van Honing: 1U – CAC

    Antwerpen: 04/04 (Keurmeester: Elzbieta Chwalibog (PL))

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Have A Dream van Van Buggenhout: 1VB

    Jeugdklas Reuen

    Hidden Secret of the Grey Stardust van Sales: 1U – Beste Jeugd
    Horus van van Den Buys: 2ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: 1U – CAC-CACIB – BOB – BIG – BIS2

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love van Velghe-Lenaerts: 1VB – Beste Puppy

    Jeugdklas Teven

    Weimpoint Hotstuff van Velghe: 1U

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U – RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Meander Bright Side of Life van Sales: 1U – CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Bouky des Gris de Pauline van Giezek: 1U – CAC-CACIB – BOB

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U – CAC-CACIB

    Wieze: 21/03 (Keurmeester: De Vries-Hoogland)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Dali del Monte Alban von Silberweiss Jager van Bailly: 1VB

    Tussenklas Reuen

    Chad Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys & Luppens: 1U CAC Hopkoning

    Gebruikshondenklas Reuen

    Ch. Grey Classics Fox Mulder van Lenaerts: 1U RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Nani’s Clay Pigeon van Honing: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Yorba van Jacobs-Theys & Luppens: 1ZG

    Babyklas Teven

    Danza Nova Per Eeva von Silberweiss Jager van Bouchendhomme: 2VB
    Meander Amber Divine Treasure van Honing: 1VB- Beste Baby

    Puppyklas Teven

    Grey Classics Hunk of Love van Velghe & Lenaerts: 1VB- Beste Pup

    Jeugdklas Teven

    Weimpoint Hot Stuff van Velghe: 1VB- Beste Jeugd

    Kampioensklas Teven

    Meander Cherry van Honing: 1U CAC- Hopkoninging

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Hyper of Mistic’s Tale van Demeyer: 1U Hopprinses BOB

    Open Klas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U CAC Hopkoningin

    Hoogstraten: 22/02 (Keurmeester: S. Jarmer)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Greyharris van Saelen:

    Kampioensklas Reuen

    Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB BIG

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Hunk of Love: VB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Hot Stuff van Pilatus-Lenaerts: 1U

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Autumn Bells of Elquinta’s Forrest van Damen: 1U CAC CACIB BOB

    Moeskroen: 24/01 (Keurmeester: Guffanti)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Hansome of the Grey Stardust: 1B

    Jeugdklas Reuen

    Harald des Brumes des Bois van Lequime: 1U
    Flanders Joy Horta van Creemers: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: Afw.

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Havane van Voortmans: ZG
    Casa de Juno Diamonds are a girls best friend van Lenaerts: afw.

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 1U RCAC RCACIB

    Open Klas Teven

    Flanders Joy Fay van Creemers: 1U CAC CACIB BOB

    Kampioensklas Teven

    Meander Bright Side of Life: 1U
    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U

  • 2008

    Genk: 14/12 (Keurmeester: P. Rehanek)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s Gotta be me Google van Thiry: 1U Beste Jeugd

    Werkklas Reuen

    Meander King of the Road van Honing: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Nani’s Clay Pigeon van Honing: 2U RCAC RCACIB
    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U CAC CACIB BOB BIG BIS3

    Puppyklas Teven

    Flanders Joy Havane van Creemers: 1VB Beste pup
    Flanders Joy Hinda van Follon: 2VB

    Open klas Teven

    Flanders Joy Fay van Creemers: 1U CAC CACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Heiko des Joyaux de Milady van Masset: Afw.

    Tussenklas Teven

    Google’s Puck van de Putterslamp van Knoben: 1U RCAC RCACIB
    Guapa van de Putterslamp van Plets: 2U

    Werkklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U CAC CACIB BOB

    Kortrijk: 16/11 (Keurmeester: N. Deschuymere)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Secret de la Lune D’Just a dream van Dionet: 2VB
    Flanders Joy Horta van Creemers: 1VB – best puppy

    Jeugdklas Reuen

    Nani’s Clay Pigeon van Grisell: 1U

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Gentleman van De Bruycker-Van Gansbek: 1U-RCAC-RCACIB
    Greyzone Gin van Vercammen: 2ZG

    Werkklas Reuen

    Nobis krug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U-CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS
    Meander King of the Road van Honing: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Uhrion Du Parc Camilliacus van: afw

    Puppyklas Teven

    Holly van Munoz: 2B
    Flanders Joy Havane van Voortmans: 1B

    Tussenklas Teven

    Gissavan Verwee: 2ZG
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 1U-CAC-CACIB

    Open klas Teven

    Candy van Hogge: 3ZG
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1U-RCAC-RCACIB
    Argent secret Satine la Courtisane van Maus: 4ZG
    Feyona van Van de Steene: 2U

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 2ZG
    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1ZG

    Pommeroeul: 31/08 (Keurmeester: T. Breu-Knaup)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Harris Cooper van Wolput: 2VB
    Flanders Joy Horta van Creemers: 1VB
    Homer van Van den Daela: 4VB
    Flanders Joy Hakon van Saeren: 3VB

    Puppyklas Reuen

    Capone van Billot: 2B
    Harald des Brumes des Bois van Lequime: 1B

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Gentleman van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U
    Flanders Joy Gunnar Grey van Jacobs: 2U
    Chad Elgo de la longuineuille van Bouchendhomme: 3U
    Filou van Gilles: afw.
    Grey Classic’s Go on and on van Marteau: 4ZG

    Open Klas Reuen

    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: 2U
    Catoo van Van Eeckhout: ZG
    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: 1U – CAC
    Erke van Vekemans: 4U
    BFalke van Gelaes: ZG
    Elton van Crasset: ZG
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 3U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U
    Cummel van Fiedler: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Yorba van Jacobs-Theys: 2U
    Vulquain van Engelrest: 1U – Beste Reu – BOB – RBIS
    Norton de la Garenne du Morieulois van Molozay: Afw.

    Babyklas Reuen

    Flanders Joy Havane van Voortmans: 1VB

    Puppyklas Teven

    Weimpoint High Five van Kenfs: 2B
    Hike des Brumes des Bois van Lequime: 1VB
    Calista des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 3B

    Jeugdklas Teven

    Greyzone Gimmilove van Lambrechts: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 2U – RCAC
    Grey Silky de la Cour d’Argent van Clainquart: 1U – CAC – Beste Teef

    Open Klas Teven

    Carla Alta Sambria van Robijns: G
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 4ZG
    Grey Classic’s Chinouk van Van Leuffelen: 1U
    Caro van Kerckhofs: 3ZG
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U
    Flanders Joy Fay van Creemers: G

    Gebruikshondenklas Teven

    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: 1U

    Kampioensklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Heiko des Joyaux de Milady van Masset-Vanoirbeck: 1VB
    Herbie des Joyaux de Milady van Demoulin: Afw.

    Tussenklas Reuen

    Julius vom Stapelbroek van Schoones: 1U
    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Apache du Domaine de Guiaud van Lombart: Gedis.
    Thyson van Boogaerts: 2ZG
    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: Afw.
    Tumic du Triangle de la Seiglière van Ramakers: 1U – RCAC

    Gebruikshondenklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U – CAC – Beste Reu

    Puppyklas Reuen

    Honey Joyeux de Milady van De Ketelaere: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Autumn Bells off Elquinta’s Forrest van Damen: 2ZG
    Andora off Elquinta’s Forrest van Van Dijk: 1U

    Tussenklas Teven

    Glas Islwyn van de Putterslamp van Cook: 3U
    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U – CAC – Beste Teef – BOB – BIS
    Guapa van de Putterslamp van Plets: 2U – RCAC

    Open Klas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 2ZG
    Venus du Domaine de Guiaud van Lombart: 1ZG
    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 3ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U

    Veteranenklas Teven

    Tiace Zarie van Cook: 1U

    Mechelen: 23/08 (Keurmeester: T. Leenen)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s Got it All van Prowadzisz-Vermeiren:1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Hot Stuff van Pilatus-Lenaerts: Afw.

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Lenaerts: 1U

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1ZG

    LANGHAAR

    Open Klas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1ZG

    Leuven: 02/08 (Keurmeester: Davidovic N. (SER))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s Got it All van Prowadzisz-Vermeiren: 1U

    Tussenklas Reuen

    Flanders Joy Gentleman van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U RCAC
    Grey Classic’s Go on and On van Marteaux: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U CAC BOB

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U CAC

    Luik: 19/07 (Keurmeester: Kliebenstein (DE)/Laverty (GB))

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Greyclassic’s Gottabem van Thiry Jean-François: 1VB

    Tussenklas Reuen

    Newdays Pride of the Grey Noble van Broekhoff: 1U-RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB-RBIS

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Lenaerts: 1U Best Junior

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1ZG

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Heiko Joyaux de Milady van Masset-Vanoirbeck: 1VB

    Open Klas Reuen

    Ethan de Clos des Colverts van Giannini Bernadette: 1U CAC-CACIB

    Tussenklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U CAC CACIB BOB

    Open Klas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U RCAC RCACIB

    Brussel: 22/06 (Keurmeester: Jentgen (LU))

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Got it all van Prowadzisz-Vermeiren: 1VB

    Jeugdklas Reuen

    Chad Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 3U
    Flanders Joy Gentleman van De Bruyckere-van Gansbeke: 1U Belgian Junior Winner
    Meander King of the Road van Honing: 2U
    Greyharris van Staelen: Afw

    Tussenklas Reuen

    Newdays Pride of the Grey Noble van Broekhoff: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB Belgian Winner

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Gotta kick azz van Lenaerts: 1VB

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 1U
    Meander Havana Dream van Honing: 2U

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 3U
    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 2U
    Lady Chevy of Weimar’s Cottage van Verschoren: 1U RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Ch. Meander Cherry van Honing: 1U CAC-CACIB Belgian Winner

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1U Belgian Junior Winner

    Jeugdklas Teven

    Gaelle du Clos des Colverts van Adam & Legrand: 1ZG
    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 2ZG

    Tussenklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC-CACIB-BOB Belgian Winner

    Lommel: 08/06 (Keurmeester: Hollings (UK))

    KORTHAAR

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1ZG

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1ZG

    Jeugdklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U CAC BOB

    Wieze: 17/05 (Keurmeester: Dupas (FR))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Chad Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG2

    Babyklas Teven

    Hermine des brumes des Bois van Dewindt: 1VB

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Lenaerts-Pilatus: 1VB

    Open Klas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U CAC-CACIB
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U RCAC-RCACIB

    Veteranenklas Teven

    Grey Classic’s Xelises van Luppens:1U Beste veteraan, BIS veteranen

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U BOB

    Genk: 26/04 (Keurmeester: J. Verrees)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Grey Classic’s Go on and on van Marteaux: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Chesco van Jacanashof van Flossy: afw.

    Open Klas Teven

    Shade of grey Firstlady van Luppens: 1U CAC-BOB

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Gika van de Putterslamp van Mesotten: afw.

    Antwerpen: 12/04 (Keurmeester: G. Riva)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Chad Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 2U
    Grey Harris van Saelen: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U CAC-CACIB-BOB

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Lenaerts: 1VB Beste pup

    Jeugdklas Teven

    Gissa van Verwee: 1U Beste jeugd

    Open klas Teven

    Candy van Hogge: 3U
    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 1U RCAC-RCACIB
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U

    Kampioensklas Teven

    Meander Cherry van Honing: 1U CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: afw.

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U CAC-CACIB-BOB

    La Louvière: 22/03 (Keurmeester: De Cuyper)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Chad Elgo de la Longuinville van Bouchendhomme: 1U-Best junior

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts & Pilatus: 1U-CAC-BOB-BIG

    Veteranenklas Reuen

    Vulcain van Engelrest: 1U

    Open Klas Teven

    Lady Chevy of Weimar’s Cottage Fama Love’a van Verschoren: 1U-CAC
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U-RCAC
    Candy van Hogge: 3 ZG

    Gent: 24/02 (Keurmeester: C. Atkinson)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Harris van Saelen: 1VB

    Open Klas Reuen

    Aryx-Ton Vom Thuringerwald van Perignon: 1ZG

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke & De Bruycker-Van Gansbeke: 1U – Beste Jeugd – BOB

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: G
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1U – CACIB
    Candy van Hogge: 2ZG

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U – CACIB

    Jeugdklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U – Beste Jeugd- BOB

    Moeskroen: 26/01 (Keurmeester: D. Letroye)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Chad’Elgo de la Longuineuille van Bouchendhomme: 1VB

    Jeugdklas Reuen

    Filou van Gilles: 1ZG
    Jack van De Decker:

    Gebruikshondenklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 2U-RCAC-RCACIB
    Nobiskrug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U-CAC-CACIB

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke & De Bruycker-Van Gansbeke: 2U
    Gini des Brumes des Bois: 1U-Beste Jeugd

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Fay: Afw.

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1U-CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U-CAC-CACIB

    Hoogstraten: 05/01 (Keurmeester: J. Gelaude)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Meander King of the Road: 1VB
    Greyzone Gin van Vercammen: Afw.

    Gebruikshondenklas Reuen

    Nobis Krug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Got a Kick Az van Lenaerts-Pilatus: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke & De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-Beste Jeugd

    Open klas Teven

    Elza: 3ZG
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 2U
    Meander Cherry: 1U

    Tussenklas Teven

    Flanders Joy Fay: 2ZG
    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 1U-RCAC-RCACIB

    Gebruikshondenklas Teven

    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: 1U-CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Open klas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Guapa van de Putterslamp van Plets: 1U

  • 2007

    Tienen: 22/12 (Keurmeester: J. Verrees)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Go and Go On van Marteaux: 1 B

    Kampioensklas Reuen

    Nobis Krug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U BOB

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Gotta Kick Azz van Lenaerts-Pilatus: 1VB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1U-BOB

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1ZG

    Genk: 08/12 (Keurmeester: W. Van den Broeck)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Greyzone Gin van Vercammen: VB

    Jeugdklas Reuen

    Filou van Gilles: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro van Pilatus-Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB BIG3

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 1U CAC CACIB

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U RCAC RCACIB
    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: Afw.

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U CAC CACIB

    Kortrijk: 18/11 (Keurmeester: H. Müller)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Gin van Vercammen: 1VB
    Gusto van Lannoy: 2B
    Weimaranus Indian Summer van Ewa: Afw.

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Go on and On van Marteaux: 2VB
    Grey Classic’s Go for Gold van Lenaerts & Pilatus: 1VB
    Georges du Clos des Colverts van Cordonnier: 3 VB

    Jeugdklas Reuen

    Kan Trace Amos the First van Nenad: Afw.
    Grey Classic’s Foxmulder van Lenaerts & Pilatus: 1U
    Grey Jewel Fantasy van Berlanger: 2U

    Tussenklas Reuen

    Weimaranus Quartz Movement van Ewa: Afw.
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Liefsoens: Afw.

    Open Klas Reuen

    Cummel van Fiedler: 1U-RCAC-RCACIB
    Total Obsession Feeneasy van Declercq: 2U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Tr. Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 3U
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin: 2U
    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts & Pilatus: Afw.
    Nobis Krug Playing Allegro van Lenaerts & Pilatus: 1U-CAC-CACIB-Beste Reu

    Veteranenklas

    Elite Norton de la Garenne du Morieulois van Molozay: 1U

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Goes Grey Classic’s van Lenaerts & Pilatus: Afw.
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: VB-Beste Pup-3e Beste Puppy Eurodogshow
    Flanders Joy GI Jane van Breckpot: Afw.

    Jeugdklas Teven

    Kan Trace Adelaide van Nenad: Afw.
    Fabulous van Luppens: 1U-Beste Jeugd
    Feyona van Vande Steene: 2U

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 2ZG
    Finnesse van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Genechten: 3 ZG
    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Open Klas Teven

    Vickie van Delplace: 3 ZG
    Candy van Hogge: 1U-RCAC-RCACIB
    Evita Duma Kazana van Maurizio: 2ZG
    Argent Secret Satine,La Courtisane van Maus: Afw.

    Kampioensklas Teven

    Everlasting Greyness Weimaranus Duma Kazana van Ewa: Afw.

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: VB-Beste Pup

    Openklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 2U
    Boris van Rutjes: 1U-RCAC-RCACIB

    Puppykas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U

    Open Klas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon: 1U-CAC-CACIB

    Werkklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U-RCAC-RCACIB

    Charleroi: 29/09 (Keurmeester: T. Leenen)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Filou van Gilles: ZG

    Open Klas Reuen

    Aryx-Ton Vom Thüringerwald van Perignon: 1U-RCAC-RCACIB

    Gebruikshondenklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB-BIG-BIS2

    Babyklas Reuen

    George du Clos des Colverts van Cordonnier: 1ZG

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U-CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Open Klas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon: 1U-CAC-CACIB

    Oostende: 22/09 (Keurmeester: M. Van den Brempt)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Total Obsession Freeneasy van Declerq: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts-Pilatus: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Fantasy van Skorupska: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Bertgrunde von der Vogelweide van Völker: 1ZG

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Pommeroeul: 26/08 (Keurmeester: R. Lochs-Romans (NL))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Shade of Grey Golden Dream van Luppens: 3 VB
    Grey Classic’s Go on and On van Marteaux: 1VB
    Grey Classic’s Gipsy King van Van den Bergh: 2VB
    Grey Classic’s Go for Gold Diesel van De Weert-Potoms: 4 VB

    Puppyklas Reuen

    Flanders Joy Gunnor Grey van Jacobs: 1 B
    Flanders Joy

    Gentleman van Evert: Afw.

    Jeugdklas Reuen

    Grey Jewel Fantasy van Van de Wauwer: 2U
    Grey Classic’s Footsteps van D’hondt: 4 ZG
    Grey Classic’s Fox Mulder van Van Ransbeek: 1U
    Meander Forrest van Van Hoof: ZG
    Total Obsession Freeneasy van Declercq: G
    Grey Classic’s Fearfactor van Peetermans: ZG
    Greyzone Falcon van Praet: ZG
    Filou van Gilles: 3U
    Greyzone Flint van Van Hooydonck-Vermeulen: Gediskwalificeerd

    Tussenklas Reuen

    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 3 ZG
    Fugo van Laurani’s Hof van Proost: G
    Scuba’s I.W.Harper van Molozay: 1U-CAC-Beste Reu-BOB
    Akim du Domaine de Giuaud van Lombart: 2U

    Open Klas Reuen

    Elton van Crasset: U
    Chadric van Laurani’s Hof van Van Hool & Laurencin: ZG
    Dreamtime Hunters Gunner van Van Bladel: Afw.
    Emilio van Perez-Diez Neyens:1U
    Dicujo van Boerjan: 2U
    Cummel van Fiedler: 3U
    Erke van Vekemans: ZG
    BFalke van Vekemans: G
    Casper du Noble Esprit van Francken-Maes: ZG
    Ector van Laurani’s Hof van Van Genechten-Van der Weehe: 4 U
    Aral Alta Sambria van Valente: ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U
    Nobis Krug Playing Allegro van Lenaerts-Pilatus: 1U-RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts-Pilatus: 2U
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U

    Veteranenklas Reuen

    Norton de la Garenne du Morieulois van Molozay:1U

    Babyklas Teven

    Shade of Grey Goes Grey Classic’s van Lenaerts-Pilatus: 2VB
    Grey Classic’s Girls on Top van Van Broeckhoven: 3VB
    Grey Classic’s Gypsyheart van Bogaerts: 4VB
    Grey Classic’s Girlpower van Springer-Timmermans: 1VB

    Puppyklas Teven

    Grey Silky de la Cour d’Argent van Clainquart & Lardinoit: 3VB
    Flanders Joy Graceland van Vandenbroucke: 1VB
    Flanders Joy G.I. Jane van Brekpot-Verbraek: 2VB

    Jeugdklas Teven

    Farra van Van Bogaert: 2ZG
    Fabulous van Luppens: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van Debruycker-Van Gansbeke: 1U-RCAC
    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: 3U
    Grey Classic’s Easter Eve van Spelmans-Moniquet: ZG
    Total Obsession Eclipse Chica Guapa van Klos-Kerckhofs: 3U
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 4ZG
    Finesse van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 2U

    Open Klas Teven

    Ambre de la Cour d’Argent van Clainquart: 4U
    Carla Alta Sambria van Bughin: ZG
    Candy van Hogge: G
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen & Lenaerts: 2U
    Grey Classic’s Chinouk van Van Leuffelen: 1U

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U
    Tornade des Chasseurs D’orages van Macaigne: 2ZG

    Kampioensklas Teven

    Soulcoast Grey Classic’s Foreign Affair van Lenaerts-Pilatus: 1U-Beste Teef-CAC

    Veteranenklas Teven

    Perle van Boerjan: 2U
    Upgitane van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Chambord des Beiges du Lavoir Martin van Macaigne: 1VB

    Tussenklas Reuen

    Apache du Domaine du Guiaud van Lombart: 1ZG
    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: Afw.

    Open Klas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 2U
    Dali du Sous-Bois Argenté van Svoboda: ZG
    Ethan du Clos des Colverts van Giannini: 3U
    Enno van de Putterslamp van Van Hoek-Gijbels: 4U
    Tumic du Triangle de la Seiglière van Ramakers: 1U-RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U-CAC-Beste Reu-BOB-BIS
    Boris van Rutjes: 2U
    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 3U

    Puppyklas Teven

    Gilou van de Putterslamp van Windelinckx & Mangelschots: 1VB
    Gika van de Putterslamp van Mesotten: 3VB
    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 4VB
    Glas Islwyn van de Putterslamp van Cook: 2VB

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1ZG
    Anouk du Domaine de Guiaud van Boursier: 2ZG

    Open Klas Teven

    Ennavens van Pardon: 3ZG
    Sennah van Libersens: 1U
    Dyna des Etangs du Mary van Sablon-Castelain: 2ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U-RCAC

    Kampioensklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U-CAC-Beste Teef

    Veteranenklas Teven

    Tiace Zarie van Cook: 1U

    Mechelen: 23/08

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Lady Chevy Weimar’s Cottage Fala Love’a van Verschoren: 1U-Beste Jeugd

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1ZG

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1ZG

    Open Klas Teven

    Dyna des Etangs des Mary van Sablon-Castelain: Afw.
    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleul: 1G

    Leuven: 04/08 (Keurmeester: Van den Bergh (NL))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-BOB-BIG-Beste van de dag-BIS

    Jeugdklas Teven

    Fabulous van Luppens: 2U
    Lady Chevy of Weimar’s Cottage Fala Love’a van Verschoren: 1U-Beste Jeugd-BIS Jeugd

    Tussenklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-CAC

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1ZG

    Luik: 22/07 (Keurmeester: Biasiolo)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB-Golden Winner’07
    Ashlaren Caipiroska van Knox-Walkowska: 2U-RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Fabulous van Luppens: VB

    Jeugdklas Teven

    Jewel of my Heart Imperium Star: 1U
    Fiona Alta Sambria van Sablon-Castelain: 3ZG
    Lady Chevy of Weimar’s Cottage Fala Love’a: 2U

    Tussenklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-CAC-CACIB-Golden Winner ’07

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U-RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1U-CAC-CACIB-BOB-Golden Winner ’07

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U

    Brussel: 23/06 (Keurmeester: P. Beyersdorf)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Jewel Firestorm van Martens-De Bruyn: Afw

    Jeugdklas Reuen

    Newdays Pride of The Grey Noble van Broekhoff: 1U-Beste Jeugd
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 2U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Foster vom Weipen van Van Ringen: 3U
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U-CAC-CACIB-BOB-Best Working Dog-Belgian Winner-Ch. Belg.
    Cummel van Fiedler: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-RCAC-RCACIB

    Jeugdklas Teven

    Finesse van Laurani’s Hof van Laurencin: 1U
    Fiona Alta Sambria van Sablon-Castelain: Afw
    Fleur van Rega: Afw

    Open Klas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U-CAC-CACIB-Belgian Winner
    Candy van Hogge: 2ZG
    Bertgunde von der Vogelweide van Volker: 3 ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U-RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U-Beste Jeugd

    Gebruikshondenklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 2U-RCAC-RCACIB
    Boris van Rutjes: 1U-CAC-CACIB-BOB-BOG2

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1ZG

    Open Klas Teven

    Mistic v an De Meyer: 1ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: Afw.

    Lommel: 10/06 (Keurmeester: Jentgen)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 1U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Nobiskrug Playing Allegro: Afw
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U-RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: Afw
    Cummel van Fiedler: 1U-CAC-Ch. Belg.

    Tussenklas Reuen

    Total Obsession Eclipse: Afw

    Open Klas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U CAC BOB BOG3
    Bertgunde von der Vogelweide: 2U

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Namen: 21/05 (Keurmeester: L. Pichard)

    KORTHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U-RCAC-RCACIB
    Syrah de Grey Ghost de la Chevalière van Lecacheux: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Jeugdklas Teven

    Fiona Alta Sambria van Sablon-Castelain: 2ZG
    Finesse van Laurani’s Hof van Laurencin: 1U

    Open Klas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens: 1U-CAC-CACIB
    Candy van Hogge: 2U
    U’Belle de Grey Ghost de la Chevalière van Lecacheux: 3U

    Gebruikshondenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U- RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 1U-CAC-CACIB-BOB
    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleul: 2U-CAC-CACIB

    Borgloon: 29/04 (Keurmeester: R. Feyaerts)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-BOB

    Tussenklas Teven

    Total Obsession Eclipse van Kerkhofs: 1U-CAC

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Boris van Rutjes: 1U-CAC-BOB

    Genk: 28/04/07 (Keurmeester: R. Feyaerts)

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Antwerpen: 15/04 (Keurmeester: W. Van den Broeck)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Fox Mulder van Lenaerts: VB
    Total Obsession Freeneasy van Declercq: B

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Fantasy Shade of Grey van Skorupska Eliza: 1ZG
    Fayenne van Gunst: 2ZG
    Fleur van Rega: 3G

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U CAC-CACIB

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U

    Open Klas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 1ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Casparov vom Stapelbroek van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC-CACIB-BOB

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U CAC CACIB

    Wieze: 18/03 (Keurmeester: B. Cavcic)

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Fantastico van Vermeir: 1VB

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-BOB-BIG
    Cummel van Fiedler: 2U-RCAC

    Babyklas Teven

    Fabulous van Luppens: 1VB-Beste Baby

    Jeugdklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: Afw
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1U-Beste Jeugd

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Excession van Luppens: 1U

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U-BOB
    Ikhem Silver vom Stapelbroek van Winter: 2U

    Open Klas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: Afw

    Gebruikshondenklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots-Windelinckx: 1U

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U

    Open Klas Teven

    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleuil: 1ZG

    Hoogstraten: 24/02 (Keurmeester: C. Eymar-Dauphin)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Comatsu Matsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CAC-CACIB-BOB
    Cummel van Fiedler: 2U-RCAC-RCACIB

    Jeugdklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1U-CAC-CACIB
    Argent Secret Satine la Courtisane van Maus: 2ZG

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ikhem Silver von Stapelbroek van Winter: 1U
    Isparov von Stapelbroek van Bloemen: 2U

    Open Klas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 1U-RCAC-RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U-CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U

    Tussenklas Teven

    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 1U

    Gebruikshondenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Moeskroen: 27/01 (Keurmeester: T. Thorn)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Scuba’s IW Harper van Molozay: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: Afw.
    Cummel van Fiedler: 1U CAC CACIB Ch. Int.

    Veteranenklas Reuen

    Norton de la Garenne du Morieulois van Molozay: 1U BOB

    Jeugdklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker: 1U Beste Jeugd

    Open klas Teven

    Dyva van Roelens: 1U RCAC RCACIB

    Gebruikshondenklas Teven

    Tornade des Chasseurs d’orages van Macaigne: 1U CAC CACIB
    Timie de la Longuineuille van Cave: 2ZG

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ikhem Silver vom Stapelbroek van Winter: 1U
    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 2U RCAC RCACIB
    Vendôme des Chasseurs des Orages van Macaigne: 1U CAC CACIB

    Open Klas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon: 1U CAC CACIB BOB
    Mistic van De Meyer: 2U RCAC RCACIB

  • 2006

    Genk: 9/12 (Keurmeester: F. Marchal)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: G

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB

    Tussenklas Teven

    Total Obsession Eclipse van Kerkhofs: 1U CAC CACIB

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U RCAC RCACIB
    Argent Secret Satine la Courtisane van Maus: 2U

    LANGHAAR

    Tussenklas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U CAC CACIB BOB

    Kortrijk: 19/11 (Keurmeester: Davidovic)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Fallco van Gunst: Afw.
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Liefsoens: Afw.

    Tussenklas Reuen

    Comatsu Matsu van de Pauwenkamp van Gosens-Elderman: 2U
    Ector van Laurani’s Hof van Van Genechten: 1U

    Open Klas Reuen

    Arys Z Rabsztynistriego Wzgona van Grazyna-Andrzey Cielecka-Cieleki: Afw.
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 2U
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U-RCAC-RCACIB
    Van Gogh Du Coteau du Closel van Ramu: 3U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Cummel van Fiedler: 1U
    Uhrion du Parc Camilliacus van Fantgauthier: Afw.

    Kampioensklas Reuen

    Amber Z Rabsztynskiego Wzgona van Grazyna-Andrzey Cielecka-Cieleki: Afw.
    Multi Ch. Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-CACIB-BOB

    Babyklas Teven

    Grey Classic’s Flirt with the Devil van Lenaerts: 1VB

    Puppieklas Teven

    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel: Afw.
    Fayenne van Gunst: Afw.
    Fleur van Rega: 4VB
    Greyzone Funnygirl Chinook van Klaassen: 2VB
    Shade of Grey Firstlady van Luppens: 1VB
    Fiona Alta Sambria van Sablon: 3VB

    Jeugdklas Teven

    Greydove At Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U
    Shade of Grey Excession van Luppens: Afw.

    Tussenklas Teven

    Enjoy van Lemaire: 2U
    Ellah van Coen: 1U

    Open Klas Teven

    Argent Secret Satine, la Courtisane van Maus: 4U
    Candy van Hogge: 3U
    Greydove Jazz After Dark van Milhalovits: Afw.
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens: 2U-RCAC
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1U-CAC

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Boris van Rutjes: 3U
    Ch. Casparov van de Putterslamp van Mangelschots: 2U-RCAC-RCACIB
    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Jeugdklas Teven

    Zilver Cardhu van de Doornburght van Broer: 1U

    Tussenklas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U-RCAC-RCACIB

    Openklas Teven

    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleul: 1U-CAC-CACIB

    Charleroi: 07/10 (Keurmeester: Delvaux)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U-CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1U-CAC-CACIB-BOB

    Open Klas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon-Castelain: 1U-CAC-CACIB

    Puppyklas Teven

    Fiona Alta Sambria van Sablon-Castelain: 1VB

    Clubmatch: 27/08 (Keurmeester: Gelaude (BE))

    KORTHAAR

    Babyklas Reuen

    Greyzone Falcon Tiësto van Praet: 3 Belovend
    Fair Play van Verstraeten: Belovend
    Fallco van Gunst: Belovend
    Flanders Joy Frodo van Govers-Eken: Belovend
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet: 1 VB
    Scuba’s I.W. Harper van Molozay: 2 VB

    Puppyklas Reuen

    Eko du Clos des Colverts van Deom: Belovend

    Jeugdklas Reuen

    Erwan du Val des Epioux van Chenevrière: ZG
    Eclair du Sois Bois Argenté van Cuche: 3U
    Elton van Crasset: 2U
    Efendi de la Cour d’Argent van Jadoul: ZG
    Laird Harvey of the Grey Noble van Halff-Van Boven-Kamerling: 1U
    Erke van Gelaes: ZG
    Ector van Laurani’s Hof van Van Genechten: 4ZG

    Tussenklas Reuen

    Shade of Grey Dante van Jacobs: 1U
    Douro van De Cooman: 2U

    Open Klas Reuen

    Dreamtime Hunters Gunner van Van Bladel: U
    Guus vom Stapelbroek van Enzerink: U
    Daiko des Brumes des Bois van Muller: U
    Carlos van Martens: U
    Yorba van Jacobs: 4U
    Bfalke van Gelaes: U
    Dicujo van Boerjan: 3U
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 2U
    Django de la Wastinelle van Lemaire: U
    Cachou de la Tour d’Ai van Scorey: U
    Ciga de la Cour d’Argent van Arend: U
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U-CAC-BOB-Beste Reu

    KORTHAAR

    Meander Quillian van De Cooman: U
    Up van Cuypers: ZG
    Diva van Roelens: 2U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 2U
    Cummel van Fiedler: 1U
    O’Clock de la Tour du Gardour van Garnier: Afwezig

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U-RCAC
    Bracco van Evers: 2U

    Veteranenklas Reuen

    Vulqain van Engelrest: 1U

    Babyklas Teven

    Flanders Joy Farrah van Van Driessche: VB
    Dzinny of Kyrandors Home van Van Roessel-Van den Braak: VB
    Fleur van Rega: 4VB
    Greyzone Funny Girl van Klaassen: 2VB
    Fayenne van Gunst: 3VB
    Finnesse van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1VB
    Greyzone Flower Girl van Van Vlasselaer: VB

    Puppyklas Teven

    Greydove At Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: VB

    Jeugdklas Teven

    Emmy de la Cour d’Argent van Clainquart: 2U
    Shade of Grey Excession van Luppens-Moens: 1U

    Tussenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U
    Nobiskrug Must be Dreaming van De Cooman: 2U
    Daisy du Clos des Colverts de Sablon-Castelain: 3U

    Open Klas Teven

    Diva van Roelens: ZG
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1U-CAC-Beste Teef

    KORTHAAR

    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 2U
    Caro Forever Silver Grey van Kerkhofs: 4U
    Argent Secret Satine, La Courtisane van Maus: U
    Carla Alta Sambria van Robijns: U
    Djoy Alta Sambria van Walmag: U
    Zenia van Gunst: U
    Perle van Boerjan: U
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: U
    Ambre de la Cour d’Argent van Clainquart: U
    Cayenne van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: U
    Sophia-San van Garnier: Afwezig
    Candy van Hogge: 3U
    Meander Rhapsody van De Cooman: U
    Durca van Nachtergaele: U

    Gebruikshondenklas Teven

    Kindly Proud of the Grey Noble van Halff-Van Boven-Houthaan: 2U
    Vaillante de la Vieille Barque van De la Salinière: 1U-RCAC
    Tornade des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 3ZG

    Veteranenklas Teven

    Une van Clainquart: 2U
    Upgitane van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U

    LANGHAAR

    Babyklas Reuen

    Forest Joyaux de Milady van Van den Bosch: VB

    Puppyklas Reuen

    Aeghyr Flash of the Windy Spot van Van der Horst: 2VB
    Mowgli Proudly Presents Chasse van Van Eijck: 3VB
    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 1VB

    Jeugdklas Reuen

    Thyson van Boogaerts: 2ZG
    Zooey Skyy v/d Doornburcht van Schenk: 1U-RCAC

    Tussenklas Reuen

    Ethan du Clos des Colverts van Giannini: 3ZG
    Dali du Sous Bois Argenté van Svoboda: 2ZG
    Enno van de Putterslamp van Van Hoeck-Gijbels: 1ZG

    Open Klas Reuen

    Olaf vom Forst van Van Brink: 2U
    Curley Grey Van de Putterslamp van Senders: 1U-RCAC
    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 4U
    Tumic du Triangle de la Seiglière van Ramaeckers: 3U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Vendôme des Chasseurs d’Orage van Macaigne: Afwezig

    Kampioensklas Reuen

    Casparov Van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 2U
    Boris van Rutjes: 1U-CAC-BOB-Beste reu

    LANGHAAR

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 3U

    Puppyklas Teven

    Mowgli Proudly Presents Comfort van Van Eijck: VB

    Jeugdklas Teven

    Silver Cardhu v/d Doornburcht van Broer: 3U
    Sennah van Libersens: 2U
    Mistic van De Meyer: 1U
    Ziva van de Doornburcht van Van Dooren: 4U

    Tussenklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U

    Open Klas Teven

    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 1U
    Cleopatra van de Putterslamp van Caluwaerts: 2U

    Gebruikshondenklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U
    Mowgli Proudly Presents Daan van Van Eijck: 3U
    Aïcha von Weimar’s Traum van Enzerink: 2U

    Kampioensklas Teven

    Azulun Champagne von Weimar’s Traum van Broer: 1U
    Cira von Weipen van Van Eijck: 1U-CAC-Beste Teef

    LANGHAAR

    Veteranenklas Teven

    Tisha van de Kampina van Caluwaerts: 2U
    Tiace Zari van Cook: 1U

    Mechelen: 20/08 (Keurmeester: Davidovic Nenan (CS))

    KORTHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB 2e BIG

    Open Klas Teven

    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens: 1U CAC CACIB

    Leuven: 05/08 (Keurmeester: Chamberlan M.)

    KORTHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Cummel van Fiedler: 1U

    Puppieklas Teven

    Greydove at Flanders Joy van De Bruycker-Van Gansbeke: VB

    Tussenklas Teven

    Eidi des Brumes des Bois van Lequime: 1U RCAC

    Open klas Teven

    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 2U
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC BOB

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 1U

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC BOB

    Jeugdklas Teven

    Sennah van Libersens Wim: Afw

    Gebruikshondenklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC

    Luik : 22/07 (Keurmeester: Jentgen)

    KORTHAAR

    Tussenklas Reuen

    Enzo van Bastin: 1U

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U RCAC RCACIB
    Uhrion du parc Camilliacus van Fantgauthier: 2U

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB 2e BIG

    Tussenklas Teven

    Enjoy van Lamaire: 1U RCAC RCACIB

    Open Klas Teven

    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens: 1U CAC CACIB
    Candy van Hogge: 2ZG
    Argent Secret Satine de la Courtisane van Maus: 3ZG

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Ethan du Clos des Colverts van Giannini:

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain:

    La Louvière : 09/07 (Keurmeester: T. Leenen)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Eliot du Clos des Colverts van Majois: Belovend

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U CAC CACIB BOB

    Gebruikshondenklas Reuen

    Cummel van Fiedler: 1U RCAC RCACIB

    Open Klas Teven

    Diddles van Laurani’ Hof van de Bruycker-Van Gansbeke: 2ZG
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens: 1U CAC CACIB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1U CAC CACIB BOB

    Brussel: 25/06 (Keurmeester: U. Fischer)

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Laird Harvey of the Grey Noble van Halff-Van Boven: 2U
    Shade of Grey Elnino de Luppens & De Bauw: 1U

    Open Klas Reuen

    Tommy van Lavalle: ZG
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U RCAC

    Gebruikshondenklas Reuen

    O’Clock de la Tour du Gardour van Garnier: ZG

    Kampioensklas Reuen

    Unity Grey Classic’s Double Trouble van Lenaerts: 1U CAC CACIB BOB
    Ashlaren Caipiroska van Knox-Walkowksa: 2U

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Excession van Luppens & Moens: 1U

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Exclusive van Luppens & Deckers: ZG

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van de Wauwer: 2U
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC CACIB
    Argent Secret Satine La Courtisane van Maus: 4U
    Candy de Hogge: 3U

    Kampioensklas Teven

    Soul Coast Grey Classic’s Foreign Affair van Lenaerts: 2U
    Greydove at Kan Trace van Kalecak-Bajrakstarevic: 1U RCAC

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: G
    Ethan du Clos des Colverts van Giannini: ZG

    Gebruikshondenklas Reuen

    Vendome des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 2U
    Arko von der Vilsaue van Ray Jean-François: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 2U
    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon: 1U CAC CACIB

    Jeugdklas Teven

    Sennah van Libersens-Van den Goor: ZG

    Gebruikshondenklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB Beste Gebruikshond

    Lommel: 10/06 (Keurmeester: Nesvadba J.(CH))

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U CAC BOB

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Exclusive van Luppens & Deckers: 1ZG

    Open Klas Teven

    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC

    Wieze: 20/04 (Keurmeester: Witowska D.)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U CAC Hopkoning

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Excession van Luppens & Moens: 1U Beste Jeugd Hopprinses

    Tussenklas Teven

    Shade of Grey Exclusive van Luppens & Deckers: 1ZG

    Open Klas Teven

    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC BOB BIG 3e beste teef v/d dag Hopkonigin
    Grey Classic’s Chinook van Van de Wauwer: 2U

    Kampioensklas Teven

    Soul Coast Grey Classic’s Foreign Affair van Lenaerts: 1U RCAC

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: 1U BOB Beste Jeugd Hopprins

    Jeugdklas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U Hopprinses

    Antwerpen: 08/04 (Keurmeester: Derouet P.)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U CAC CACIB BOB 4e BIG
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 2U RCAC RCACIB

    Werkklas Reuen

    Billy des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Exclusive van Luppens: 1ZG

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 2U RCAC RCACIB
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens: 1U CAC CACIB
    Grey Classic’s Chinook van Van de Wauwer: 3ZG
    Venus du Val de Chauffour van Lenga: 4ZG

    Kampioensklas Teven

    Viatka van Lequime: 1U

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen: 1U Brabo Junior Winner

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Jeugdklas Teven

    Mistic van De Meyer: 1U

    Werkklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelincxk: 1U CAC CACIB

    Gent: 26/02 (Keurmeester: Louvet J.B.)

    KORTHAAR

    Tussenklas

    Douro van De Cooman-De Winter: 2U
    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U CAC CACIB BOB 2e BIG
    Beau van Pardon: ZG
    Cummel van Fiedler: 2U
    Barouf Noblesse de Beaugarden van Van Duijn: ZG
    Meander Quillian van De Cooman: 4U
    Vasco de la Longguineuille van Cavé: U
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 3U

    Werkklas Reuen

    Ch. Xerxes van Delrez: 1U RCAC RCACIB
    Billy des Brumes des Bois van Ickx: 2U

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Excession van Luppens-Moens: VB

    Jeugdklas Teven

    Ellah van Coen: 3ZG
    Estelle des Brumes des Bois van Delrez: 1U
    Shade of Grey Exclusive van Luppens-Deckers: 2ZG

    Tussenklas Teven

    Nobiskrug Must be Dreaming van De Cooman-De Winter-De Bruycker-Van Gansbeke: 2U
    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker – Van Gansbeke: 1U

    Open klas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 2U RCAC RCACIB
    Argent Secret Satine la Courtisane van Maus: 4ZG
    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC CACIB
    Grey Classic’s Chinook van Van de Wauwer: 3U

    Werkklas Teven

    Tornade des Chasseurs d’Orages van Macaigne Olivier: 1U

    LANGHAAR

    Werkklas Reuen

    Vendome des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Puppyklas Teven

    Mistic van De Meyer: VB

    Jeugdklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1U

    Werkklas Teven

    Ch. Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB

    Moeskroen: 28/01 (Keurmeester: Letroye D.)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Barouf Noblesse de Beaugarden: 4U
    Beau: U
    Cummel van Fiedler D. : 3U
    Vasco de Longuineuille: U
    Deerbrook’s first Class Flyer van E. Lenaerts & Bafhir: 2U
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten L: 1U RCAC RCACIB

    Open Klas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime E : 1U CAC CACIB BOB 4e van Groep 7

    Puppyklas Teven

    Ella: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Nobiskrug must be Dreaming: 2ZG
    Shade of Grey Escapade van Luppens: 1U

    Gebruikshondenklas Teven

    Tornades des chasseurs d’orages: 1U CAC CACIB

    Tussenklas Teven

    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U

    LANGHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Vendome des chasseurs d’Orages: 1U CAC CACIB BOB

    Hoogstraten :07/01 (Keurmeester: Guffanti G.)

    KORTHAAR

    Open klas Reuen

    Deerbrook’s first Class Flyer van Lenaerts & Bafhir: 1U CAC CACIB
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U RCAC RCACIB

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens: 2U
    Greydove at Kantirace van Kalecak & Bajrakstarevic: 1U

    Open klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van de Wauwer & Lenaerts : 1U CAC CACIB BOB

    Tussenklas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen & Lenaerts: 1U RCAC RCACIB

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Ehno van de Putterslamp van Verheyen J: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Puppieklas Teven

    Mistic van De Meyer S: 3 Belovend
    Sennah van Libersens W: 1 VB
    Yaffa van Pluym C: 2 Belovend

    Gebruikshondenklas Teven

    Mowgli Proudly Presents Daan van Van Eijk M: 1U CAC CACIB

  • 2005

    Kortrijk: 20/11 (Keurmeester: Eberhardt J.)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Echo Junior du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: Belovend

    Jeugdklas Reuen

    Beau van Pardon: ZG
    Douro van De Cooman: 1 ZG

    Open Klas Reuen

    Carlos van Martens: ZG
    Cummel van Fiedler: 2U
    Deerbrook’s First Class Flyer van Lenaerts: 3U
    Dicujo van Rammeloo: 1 U RCAC RCACIB
    Shade of Grey Carlito van Luppens-Deckers: ZG
    Van Gogh du Coteau du Closel van Ramu: 4U

    Werkklas Reuen

    Foster vom Weipen van Van Ringen: 1U CAC CACIB

    Jeugdklas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens-Deckers: 1U
    Shade of Grey Exclusive van Luppens-Deckers: 2ZG

    Open Klas Teven

    Argent Secret Satine, La Courtisane van Maus: ZG
    Candy van Hogge: 1U CAC CACIB BOB
    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 2U RCAC RCACIB
    Durca van Nachtergaele: ZG
    Grey Classic’s Chinook van Van de Wauwer: 4U
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 3U

    Kampioensklas Teven

    Bis Ch. Soul Coast N Grey Classic’s Foreign Affair van Lenaerts: 1ZG

    LANGHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Dustin des Etangs du Mary van Haesevoets: 1ZG
    Ethan du Clos des Colverts van Giannini: 2ZG

    Open Klas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 2U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots – Windelinckx: 1U CAC CACIB

    Jeugdklas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon-Castelain: 1U
    Elquinta van de Putterslamp van Van Brinck: 2U
    Violine du Triangle de la Seiglière van Bailleul: 3ZG

    Kampioensklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Leuven: 22/10 (Keurmeester: Beyersdorf P.)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U CAC-CACIB BOB
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 2U RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens: 1VB

    Open klas Teven

    Candy van Hogge: 1U CACIB

    LANGHAAR

    Kampioensklas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC-CACIB-BOB

    Kampioensklas Teven

    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB

    Oostende: 10/09 (Keurmeester: Wellens)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden&van Genechten: 1U CAC-CACIB

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens: 1VB, Reserve-BIS Puppy’s

    Open Klas Teven

    Chinook van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U RCAC-RCACIB
    Candy van Hogge: 2ZG

    Kampioensklas Teven

    Ch. Baroness Mara of Weimar’s Joy van Van der Linden: 1U CAC-CACIB-BOB

    LANGHAAR

    Werkklas Teven

    Eysche vom Weipen van De Snoo: 1U CAC-CACIB-BOB

    Luxemburg: 04/09 (Keurmeester: Urek)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Arsene du Usselskirch van Challal: VB

    Jeugdklas Reuen

    Sireva Drake at Serius Nova van Medricka: 1U
    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: 2U

    Werkklas Reuen

    Ch. Bérod des Brumes des Bois van Molozay: 1U CAC

    Tussenklas Reuen

    Don Padre Jim Bob Imperium Star van Walkowski: 1U CAC-RCACIB
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 2U RCAC
    Urko du Usselskirch van Challal: 3U

    Open Klas Reuen

    Deerbrook’s First Class Flyer van Lenaerts & Bahfir: 1U CAC-CACIB-BOB-BIG
    Bouquetier Cape du Bouguillon van Elgersma: 2U
    Vulquain van Engelrest: 3U

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Escape van Luppens: 1VB

    Jeugdklas Teven

    Graydove at Kantrace van Kalecak & Barjaktar: 1U
    Anastasia Siruis Nova van Medrika: 2U

    Open Klas Teven

    Lan de Wetonia van Domenach: 1U CAC-CACIB
    Candy van Hogge: 2U RCAC-RCACIB

    LANGHAAR

    Tussenklas Reuen

    Vendome des Chasseurs d’Orages van Macaigne: 1U CAC-RCACIB

    Open Klas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots: 1U CAC-CACIB-BOB, Luxemburgs Kampioen

    Clubmatch: 28/08 (Keurmeester: Eymar Dauphin)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Echo Junior du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: VB

    Jeugdklas Reuen

    Djinn des Brumes des Bois van Lequime: 1U
    Douro van de Cooman-De Winter: 2U
    Django de la Wastinelle van Vastersaegher: 3U
    Daiko des Brumes des Bois van Muller: 4U
    Shade of Grey Dante van Jacobs-Theys: U

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden&van Genechten: 1U
    Cummel van Fiedler: 2U
    Chiaro van Vertessen-Jamaer: 3U
    Dicujo van Rameloo: 4U
    Arthur van Angrisani: U
    Meander Quillian van De Cooman: U
    Blackjack Alta Sambria van Deleuze: U
    Barry du Sous-Bois Argente van Dharville: U
    Vulquain van Engelrelst: U
    Casper du Noble d’Esprit van Francken-Maes: U
    Yorba van Jacobs-Theys: U
    Cerbe de la Cour d’Argent van Maris: U
    Atoum des Brumes des Bois van Rietjens: U
    Cachou de la Tour d’Ai van Scorey: U
    Chadric van Laurani’s Hof van Van Hool-Van Dijk&Laurencin-Van Beurden: U
    Carlos van Martens: ZG

    Werkklas Reuen

    Billy des Brumes des Bois van Ickx: 1U CAC
    CH. Bel. Fr. Cs. Lux. VDH. IB. TR. Xerxes van Delrez: 2U

    Kampioensklas Reuen

    CH. Berod des Brumes des Bois van Molozay: 1U

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen & Lenaerts: 1U
    Djayne de la Wastinelle van Vastersaergher: 2U
    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 3U
    Delphes de la Wastinelle van College: 4U

    Open Klas Teven

    Chinook van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden&van Genechten: 1U CAC-BOB-BIS
    Carla Alta Sambria van Robyns: 2U
    Zenia van Gunst: 3U
    Ambre de la Cour d’Argent van Clainquart: U
    Meander Rhapsody van De Cooman: U
    Yana de la Bouvreu van Degee: U
    Vanylle des Vives van Delcourt: U
    Caro van Kerkhofs: U
    Argent Secret Satine La Courtisane van Maus: U
    Durca van Nachtergaele: U
    Charlotte du Noble Esprit van Vanwesemael: U
    Zhina van Vertessen-Jamaer: U

    Werkklas Teven

    CH. IB. Bel. Lux. Yenna van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden: 1U

    Kampioenklas Teven

    CH. IB. Bel. VDH. Lux. Upgitane van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden&van Genechten: 1U RCAC

    LANGHAAR

    Puppyklas Reuen

    Enno van de Putterslamp van Van Hoecke-Gijbels: 1 VB
    Ethan du Clos des Colverts van Giannini: VB
    Ehno van de Putterslamp van Verheyen-Vermeir: VB

    Jeugdklas reuen

    Dustin des Etangs du Mary van Haesevoets: 1U

    Open Klas Reuen

    Tumic du Triangle de la Seigliere van Ramakers: 1U CAC-BOB-ResBIS
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 2 U
    Vendome des Chasseurs d’Orage van Macaigne: 3U

    Kampioensklas Reuen

    Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1U
    Ned. Kamp. JWW’02, W’02 Aipi du Sous-Bois Argente van Vos: 2U

    Puppyklas Teven

    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 1 VB

    Jeugdklas Teven

    Dyna des Etangs du Mary van Sablon-Castelain: 1U

    Open Klas Teven

    Opium du Triangle de la Seigliere van Richard: 1U CAC
    Chrystal du Sous-Bois Argente van De Ketelaere: 2U
    Sammya du Triangle de la Seigliere van Delaunoy-Nicolier: 2U
    Aurea du Sous-Bois Argente van Blerot: U
    Cleopatra van de Putterslamp van Caluwaerts: U
    Cyra van de Putterslamp van Vos: U

    Werkklas Teven

    Ned. Kamp. W’04 Mowgli Proudly Presents Daan van Van Eijk: 1U

    Kampioensklas Teven

    Ned. Kamp. JW’00 W’00 Cira vom Weipen van Van Eijk: 1U RCAC

    Mechelen: 20/08 (Keurmeester: Kirschbichler)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Grey Classic’s Eightball van Lenaerts: 1VB

    Open Klas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U CAC-CACIB-BOB
    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden&van Genechten: 2U RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Shade of Grey Escapade van Luppens: 1VB

    Open Klas Teven

    Dangerous Grey Classic’s Imperium Star van Lenaerts-Derijck: 1U CAC-CACIB

    Luik: 24/07

    (Keurmeester: Urek)

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van beurden & Van genechten: 2U RCAC-RCACIB
    Don Padre Jim Bob Amberys Imperium Star: 1U CAC-CACIB

    Open Klas Teven

    Candy van Hogge: 1U CAC-CACIB-BOB
    Argent Secret Satine La Courtisane van Maus: 2U RCAC-RCACIB

    La Louvière: 09/07 (Keurmeester: De Vries-Hoogland)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U CAC-BOB
    Shade of Grey Carlito van Luppens: 2ZG

    LANGHAAR

    Puppyklas Teven

    Violine le Triangle de la Seigliere van Bailleul: 1VB

    Genk: 25/06

    (Keurmeester: Ivanisheva)

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Van Genechten: 1U CAC-CACIB-BOB
    Carlos van Martens: 2ZG

    Gebuikshondenklas Reuen


    Balzac des Brumes des Bois
    van Mutsaars: 1U RCAC-RCACIB

    Puppyklas Teven

    Desteny van Bauwens-Devos: Diskwalificatie

    Open Klas Teven
    Argent Satine La Courtisane van Maus: 1U CAC-CACIB
    Candy van Hogge: 2U RCAC-RCACIB

    Lommel: 12/06 (Keurmeester: Leenen (BE))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Shade of Grey van Jacobs-Theys: 1U

    Open Klas Reuen

    Curas van Laurani’s Hof van Laurencin-Van Beurden & Genechten: 1U RCAC
    Yorba van Jacobs-Theys: 2U

    Gebruikshondenklas Reuen

    Balzac des Brumes des Bois van Mutsaars: 1ZG

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Soul Coast Mark’s Promise van Lenaerts & Soares: 1U CAC-BOB

    Namen: 22/05 SPECIAL WEIMAR (Keurmeester: Wellens)

    KORTHAAR

    Puppyklas Reuen

    Douro van De Winter: 1VB

    Open Klas Reuen

    Cyrius de la Cour d’Argent van Piette: 1U RCAC RCACIB
    Cummel van Fiedler: 2U
    Vulquain van Engelrest: 3U

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Soul Coast Mark’s Promise van Lenaerts & Soares: 1U CAC CACIB BOB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1U
    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 2ZG

    Open Klas Teven

    Meander Rhapsody van Cooman: 1U CAC CACIB
    Candy van Hogge: 2U RCAC RCACIB
    Argent Secret Satine de la Courtisane van Maus: 3G

    Gebruikshondenklas Teven

    Timie de la Longuineuille van Cave: 1ZG

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Open Klas Teven

    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Multi Ch. Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB

    Antwerpen: 17/04 (Keurmeester: Nau (FR))

    KORTHAAR

    Gebruikshondenklas Reuen

    Ch. Bill van De Bruycker-Van Gansebeke: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Soul Coast Mark’s Promise van Lenaerts & Soares: 1U CAC CACIB BOB

    Jeugdklas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1U

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van de Wauwer & Lenaerts: 1U CAC CACIB
    Meander Rhapsody van Cooman: 2U RCAC RCACIB
    Argent Secret Satine de la Courtisane van Maus: 3U

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB

    Open Klas Teven

    Cyra van de Putterslamp van De Clerck-Caremans: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Teven

    Multi Ch. Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 1U CAC CACIB

    Wieze: 19/03 (Keurmeester: Lochs-Romans (NL))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U, Beste Jeugd

    Gebruikshondenklas Reuen

    Ch. Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 1U RCAC

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Soul Coast Mark’s Promise van Lenaerts & Soares: 1U CAC BOB BIG 3e vd dag

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van de Wauwer & Lenaerts: 1U CAC
    Meander Rhapsody van Cooman: 2ZG
    Argent Secret Satine La Courtisane van Maus: 3ZG
    Cilka des Crogs Mignons van Corthout: 4ZG

    Hoogstraten: 20/02 (Keurmeester: Achtergael (BE))

    KORTHAAR

    Open Klas Reuen

    Sturm und Drang’s Baron Toby van Kögeler-Van de Wal: 1U RCAC RCACIB
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 2U
    Carlos van Martens: 3U
    Chadric van Laurani’s Hof van Van Hool: 4ZG
    Casper du Noble Esprit van Francken-Maes: ZG

    Kampioensklas Reuen

    Multi Ch. Soul Coast Mark’s Promise van Lenaerts & Soares: 1U CAC CACIB BOB BIG

    Puppyklas Teven

    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 1VB Beste Puppy
    Dora du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 2VB

    Open Klas Teven

    Grey Classic’s Chinouk van Van de Wauwer & Lenaerts: 1U CAC CACIB
    Nova Equinoctia of Kyrandors Home van Van Roessel-Van den Braak: 2U RCAC RCACIB

    Veteranenklas Teven

    Urania van Laurani’s Hof van Vanwesemael: 1U

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U RCAC RCACIB

    Kampioensklas Reuen

    Ch. Zeppelin du Clos des Colverts van Sablon-Castelain: 1U CAC CACIB

    Open Klas Teven

    Chrystal du Sous Bois Argenté van De Ketelaere: 1U CAC CACIB BOB
    Amande du Clos des Colverts van Giannini: 2ZG

    Moeskroen: 22/01 (Keurmeester: Derouet (FR))

    KORTHAAR

    Jeugdklas Reuen

    Shade of Grey Carlito van Luppens: 1U BOB

    Open Klas Reuen

    Chadric van Laurani’s Hof van Van Hool-Van Dijck: 1U CAC CACIB
    Carlos van Martens: 2ZG
    Cummel van Fiedler: 3ZG

    Puppyklas Teven

    Diddles van Laurani’s Hof van De Bruycker-Van Gansbeke: 1VB Beste Puppy

    Open Klas Teven

    Duchesse Grey Classic’s Imperium Star van Luppens & Lenaerts: 1U CAC CACIB
    Meander Rhapsody van Cooman: 2U

    LANGHAAR

    Open Klas Reuen

    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 1U CAC CACIB BOB