Voorzitter, organisatie Hunting

Pascal Mangelschots
Tel: 0496/41 82 63
E-mail: pascal@weimaranerclub.be

Penningmeester, betalingen , medeverantwoordelijke website, verantwoordelijke fokkerslijst, Herplaatsers

Kevin Smeyers
E-mail: kevin@weimaranerclub.be

Secretaris, verantwoordelijke veldwerk, administratie ADD en VZW
Verantwoordelijke Dekreulijst, ondersteuning Redactie

Stefan De Meyer
Tel: 0475/57 15 17
E-mail: stefan@weimaranerclub.be

Verantwoordelijke jachtafrichting, verantwoordelijke wandelingen en evenementen

Danny Vandeperre
Tel: 0479/60 02 30
E-mail: danny.vandeperre1@telenet.be

Verantwoordelijke Rasspecial, TST

Van Leuffelen Anik
Tel: 0497/89 45 28
E-mail: anik@weimaranerclub.be

Redactie Weimar Info

De Meulenaere Saar
E-mail: saar@weimaranerclub.be

Verantwoordelijke Expo

Mike Peetermans
Tel: 0494/71 51 97
E-mail: mike@weimaranerclub.be

Ledenadministratie, Puppy-bemiddeling, Ondersteuning Redactie

Annemie Rossenbacker
Tel: 0496/86 27 72
E-mail: annemie@weimaranerclub.be

Algemene ondersteuning

Tamara Stynen
Tel: 0494/23 44 42
E-mail: tamara@weimaranerclub.be

Erelid

Jacques Clainquart

Pupbemiddeling
Annemie Rossenbacker
E-mail: pups@weimaranerclub.be
Tel: 0496/86 27 72 (ma-vr van 18:00-21:00)