• 2016

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2016 gaat naar Greyzone Jackie Lee van Annemie Rossenbacker.

    27/08 – Lille (Belgische Kleine Münsterlander Vereniging)
    Zarrelle Olivia Grey – Toke van Elly Mertens: 127/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    31/07 – Arendonk (JAC Orion)
    Greyzone Jackie Lee van Annemie Rossenbacker: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    24/07 – Bekkevoort (BVDS Sectie Draadhaar)
    Grey Classics Nobodies Bizness – Noah van Mike Peetermans: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    17/07 – Bekkevoort (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Lolita du Monde Perdu van Sabine Otte: 123/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2015

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2015 gaat naar Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans.

    26/07 – Waanrode (BVDS Sectie Draadhaar)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 157/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    22/08 – Lille (Belgische Kleine Münsterlander Vereniging)
    Zarrelle Most wanted van Danny Vandeperre: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    19/07 – Zolder (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 151/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Zarrelle Most wanted van Vandeperre: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    05/07 – Lanaken (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 150/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Zarrelle Most wanted van Danny Vandeperre: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2014

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2014 gaat naar Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans.

    14/09 – Merkem (JAC Orion)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 152/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    31/08 – Vliermaalroot (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Aragorn From Luna’s Offspring van Degol-Bergmans: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    30/08 – (Will to Please)
    Liebchen van Verwee: 88/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    24/08 – Maaseik (BVDS)
    Aragorn From Luna’s Offspring van Degol-Bergmans: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    10/08 – Vliermaalroot (BVDS)
    Aragorn From Luna’s Offspring van Degol-Bergmans: 151/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Greyzone Makes Me Special “Millie” van Van Leuffelen: 140/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    03/08 – Arendonk (JAC Orion)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Liebchen van Verwee: 73/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    27/07 – Waanrode – Bekkevoort (BVDS)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 154/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    20/07 – Waanrode – Bekkevoort (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    13/07 – Lanaken (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Grey Classics I Kick Azz – Ircko van Mike Peetermans: 149/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Greyzone Makes Me Special “Millie” van Van Leuffelen: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Aragorn From Luna’s Offspring van Degol-Bergmans: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Lolita du Monde Perdu van Sabine Otte: 127/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    06/07 – Heurne (JAC Orion)
    Haiko vom Forsthaus Gehegemühle van Fiedler: 88/100 (Basisbrevet/C-diploma)

  • 2013

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2013 gaat naar Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer.

    08/09 – Merkem (JAC Orion)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 158/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    31/08 – Esneux (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    18/08 – Zolder (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 154/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    28/07 – Arendonk (JAC Orion)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    21/07 – Bocholt (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    14/07 – Genk (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 151/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    14/07 – Lanaken (Nimrod’s Vrienden VZW)
    Aragorn From Luna’s Offspring van Bergmans: 90/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    30/06 – Heurne (JAC Orion)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt – Meijer: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2012

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2012 gaat naar Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots.

    19/08 – Maaseik (BVDS – sectie korthaar)
    Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Greyzone Jackie Lee van Rossenbacker: 84/100 ((Basisbrevet/C-diploma)

    18/08 – Hasselt (Hasseltse Hondenschool)
    Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Greyzone Jackie Lee van Rossenbacker: 85/100 ((Basisbrevet/C-diploma)

    05/08 – Vliermaalroot
    Izayhna Van ‘t Weimeland van Van Herreweghe – Van Dooren: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Isha Van ‘t Weimeland van Van Herreweghe – Van Dooren: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    22/07 – Waanrode (BVDS – sectie draadhaar)
    Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots: 139/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Grey Classic’s gotta kick Azz “LOLITA” van Van Leuffelen: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    14/07 – Waanrode (Nimrod)
    Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots: 137/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    08/07 – Argenteau
    Antares Sanelle Sirrah “Zara” van Mangelschots: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    01/07 – JAC Orion Oudenaarde
    Ziva vd Doornburght van Van Herreweghe – Van Dooren: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2011

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2011 gaat naar Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer.

    28/08 – Nimrod Zolder
    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots- Van Leuffelen: 99/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Grey Classic’s Gotta kick azz van Van Leuffelen: 100/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    27/08 – Will to please Ardooie
    Isha Van’t Weimeland van Uyttersprot – Van Herreweghe/Van Dooren: 138/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Izayhna Van’t Weimeland van Van Herreweghe- Van Dooren: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    21/08 – Maaseik
    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots- Van Leuffelen: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Grey Classic’s Gotta kick azz van Van Leuffelen: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    20/08 – Hasseltse hondenschool
    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots- Van Leuffelen: 138/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Grey Classic’s Gotta kick azz van Van Leuffelen: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    14/08 – Lanaken
    Eva des plaines Montansou van Otte: 136/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Isha Van’t Weimeland van Uyttersprot: 134/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Izayhna Van’t Weimeland van Van Herreweghe: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    07/08 – Vliermaalrood
    Ostara van de Tuindershof van Verheught – Meijer: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Eva des plaines Montansou van Otte: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Isha Van’t Weimeland van Uyttersprot: 134/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Izayhna Van’t Weimeland van Van Herreweghe-Van Dooren: 87/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    31/07 – JAC Orion Arendonk
    Ostara van de Tuindershof van Verheught – Meijer: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    24/07 – Bekkevoort
    Flanders Joy Infinity van De Bruycker – Van Gansbeke: 133/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    16/07 – Argenteau
    Ostara van de Tuindershof van Verheught – Meijer: 155/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    10/07 – Nimrod Bochelt
    Antares Sanelle Sirrah van Mangelschots- Van Leuffelen: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Grey Classic’s Gotta kick azz van Van Leuffelen: 99/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    03/07 – JAC Orion Oudenaarde
    Flanders Joy Infinity van De Bruycker – Van Gansbeke: 76/100 (Basisbrevet/C-diploma)

  • 2010

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2010 gaat naar Horus van van den Buys.

    29/08 – Nimrod Lanaken
    Horus van van den Buys: 100/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    22/08 – BVDS Maaseik
    Horus van van den Buys: 155/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    01/08 – JAC Orion Arendonk
    Horus van van den Buys: 158/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    24/07 – Sporthonden vereniging Hasselt
    Horus van van den Buys: 156/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    11/07 – Nimrod Waanrode
    Portos van Senthe Elke: 128/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    04/07 – Oudenaarde JAC Orion
    Horus van van den Buys: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2009

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2009 gaat naar Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer.

    06/09 – Beerse
    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 80/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Horus van van den Buys: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    30/08 – Bocholt
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    23/08- BVDS Genk
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 90/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Grey Classic’s Gotakickaz van Van Leuffelen: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    22/08 – Hasselt Hasseltse Hondenschool
    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 130/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Horus van van den Buys: 100/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    06/08 – Nimrod Tongeren
    Guapa van de Putterslamp van Willems-Plets: 83/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    09/08 – BVDS Vliermaalroot
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Horus van van den Buys: 85/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    02/08 – JAC Orion Arendonk
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    01/08 – Sporthonden vereniging Hasselt
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Horus van van den Buys: 86/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Gilou van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 131/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    26/07 – Nimrod Waanrode
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 98/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    18/07 – Nimrod Waanrode
    Horus van van den Buys: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 96/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 95/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    12/07 – Nimrod Zolder
    Greyzone Fastboy Fuzzy van Ballet-Liefsoens: 92/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots-Windelinckx: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Ostara van de Tuindershof van Verheugt-Meijer: 99/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    05/07 – Oudenaarde JAC Orion
    Jopper van de Tuindershof van van de Oetelaer: 98/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Enjoya van de Tuindershof van Verheugt: 98/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Eros van Verheugt: 88/100 (Basisbrevet/C-diploma)

  • 2008

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2008 gaat naar Ziva van de Doornburght van Van Dooren.

    13/09 – KNJV Vught (NL)
    Carpinus van de Nijman van van Dijk: 61/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: 69/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    07/09 – Beerse Jachtgebruikshondenvereniging Antwerpen
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 128/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 96/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 89/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    30/08 – Ardooie Will to Please
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 150/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    24/08 – Genk
    Meander Havana Dream van Honing: 145/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Carpinus van de Nijman van Van Dijk: 127/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    23/08 – Hasselt Hasseltse Hondenschool
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Meander King of the Road van Honing: 88/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    17/08 – Genk Nimrod Genk
    Meander King of the Road van Honing: 87/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Meander Havana Dream van Honing: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    10/08 – Vliermaalroot BVDS Sectie Langhaar
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 152/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    09/08 – KNJV Hoensbroek (NL)
    Elquinta van de Putterslamp van Van Brink: 70/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Dizmo of Kyrandors Home van Vallinga: 41/50 (Basisbrevet/C-diploma)

    09/08 – KNJV ‘t Hogeland (NL)
    Dazzling Djoppe of Kyrandors Home van Zuidema: 65/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    27/07 – Bekkevoort BVDS Sectie Draadhaar
    Meander Cherry van Honing: 135/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Meander Havana Dream van Honing: 76/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    20/07 – Zolder Nimrod Zolder
    Meander Cherry van Honing: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 140/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Dreamtime Hunters Gunner van Van Bladel: 128/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Sennah van Libersens: 91/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 86/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Grey Classic’s Dune van Van Leuffelen: 79/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    19/07 – Hasselt
    Meander Cherry van Honing: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    13/07 – Vliermaalroot Nimrod Tongeren
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 91/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Sennah van Libersens: 89/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Flanders Joy Greydove van De Bruycker- Van Gansbeke: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    06/07 – Oudenaarde JAC Orion
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    05/07 – Genk Kleine Munsterlander
    Isparov vom Stapelbroek van Bloemen: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    21/06 – Drunen (NL) Partout
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 65/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2007

    Wisselbeker
    De wisselbeker africhting 2007 gaat naar Arco of Kyrandors Home van Mangelschots.

    09/09 – Beerse Jachtgebruikshondenvereniging Antwerpen
    Raya van Engelen: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    01/09 – Vliermaalroot Nimrod
    Raya van Engelen: 134/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots : 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    19/08 – Maaseik BVDS
    Raya van Engelen: 139/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Up van Cuypers: 131/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    12/08 – Bocholt Nimrod
    Raya van Engelen: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 144/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 137/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Sennah van Libersens: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Thyson van Boogaerts: 85/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    05/08 – Vliermaalroot BVDS Sectie Langhaar
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 149/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: Basisbrevet: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Up van Cuypers: 138/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    29/07 – Arendonk JAC Orion
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 139/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Cummel van Fiedler: 78/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    28/07 – Genk Kleine Munsterlander
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 151/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    22/07 – Waanrode Nimrod
    Up van Cuypers: 86/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Raya van Engelen: 89/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    15/07 – Waanrode Nimrod
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 156/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 131/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    08/07 – Lanaken Nimrod
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 150/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots & Windelinckx: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Up van Cuypers: 137/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: 91/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    30/06 – Oudenaarde JAC Orion
    Flanders Joy Greydove van De Bruycker-Van Gansbeke: 97/100 (Basisbrevet/C-diploma)
    Ziva van de Doornburght van Van Dooren: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Falke van Gelaes: 135/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2006

    10/09 – Maaseik
    Raya van Engelen: 93/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    27/08 – Ardooie
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 151/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    20/08 – Vien
    Raya van Engelen: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: Niet geslaagd

    13/08 – Lanaken
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 156/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 155/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Falke van Gelaes: 130/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: Niet geslaagd

    06/08 – Vliermaalroot
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 153/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    30/07 – Arendonk
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 148/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: Basisbrevet: 140/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Falke van Gelaas: Niet geslaagd
    Cummel van Fiedler: 76/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    23/07 – Bekkevoort
    Raya van Engelen: 143/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    16/07 – Bocholt
    Raya van Engelen: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Falke van Gelaas: 80/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    15/07 – Hasselt
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 153/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 146/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    09/07 – Genk
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: Niet geslaagd
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 157/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Raya van Engelen: 147/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    02/07 – Oudenaarde JAC Orion
    Bill van De Bruycker-Van Gansbeke: 142/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Falke van Gelaas: 134/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)
    Cummel van Fiedler: 82/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    02/07 – Cursistenwedstrijd Tongeren
    Raya van Engelen: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    17/06 – Partout Drunen (NL)
    Arco of Kyrandors Home van Mangelschots: 74/80 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

  • 2005

    24/07 – Waanrode BVDS
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots: 91/100 (Basisbrevet/C-diploma)

    17/07 – Genk Nimrod’s Vrienden
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots: 141/160 (Africhtingsbrevet/B-diploma)

    10/07 – Vien Nimrod’s Vrienden
    Djor vom Stapelbroek van Windelinckx: 139/160 (Basisbrevet/C-diploma)
    Casparov van de Putterslamp van Mangelschots: 94/100 (Basisbrevet/C-diploma)